Indomie Köri Noodle Kaç Kalori

Memleket
İzmir
Meslek
Grafiker
Medeni Hal
Indomie Köri Noodlenin 100 gramında 455 kalori vardır ve besin değeri olarak: 10 gr protein, 18 gr yağ, 64 gr karbonhidrat içermektedir.

Uzakdoğuda yemek kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır. Pirinç unundan yapılan ince hamur şeritlerinin haşlanması ile yapılmaktadır. Indomie Hazır Nodle’ı kaynamakta olan 2 su bardağı (30-40 ml) suya ilave ederek 3 dakika haşlayınız. Ambalaj içerisinde sunduğumuz çeşni verici karışım, kırmızı biber tozu (tercihe göre) ve yağ ilave edip iyice karıştırınız. Indomie Nodle serivse hazır. Afiyet olsun.

Kalorisinin büyük kısmını (%55) karbonhidrattan alan Indomie Köri Noodleyi kilonuza göre hesaplayarak uygun miktarda tüketebilirsiniz.

• 1 Porsiyon (75 gr) yaklaşık 341 kcal kalori içerir, 8 gr protein, 48 gr karbonhidrat ve 14 gr yağ bulunur ve 1 Pakete eşittir.
  • 1 Paket (75 gr) yaklaşık 341 kcal kalori içerir, 8 gr protein, 48 gr karbonhidrat ve 14 gr yağ bulunur ve 1 porsiyona eşittir.

Menşei: TÜRKİYE
İçindekiler: Hazır Nodle İçeriği: Buğday Unu (Glüten), Bitkisel Yağ (Palm), Tuz, Asitlik Düzenleyici (Potasyum Karbonat), Emülgatör (Sodyum Polifosfat), Kıvam Artırıcı (Guar Gam), Kabartıcı (Sodyum Karbonat), Renklendirici (Riboflavin)
Aroma Verici Karışım İçeriği: Tuz, Aroma Artırıcı (Monosodyum Glutamat), Şeker, Yapay Tavuk Aroması
Alerjen Uyarısı: Gluten içerir
Saklama Koşuları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Süper bir tat ama... zararlı yanı çok olsada manyak bişey... hele makarnacılar için bu çok değişik bir lüks... onlarada zam geldi... 1 tl arasında olan şeyler 8 tl oldu buda 10 olur 15 tl'ye kadar çıkar yakında...
Lan hamur hamur erişte bu :D neyse.. memleket meselesi..

Yok ya ben sevmedim bunu çok acelecilerin yediği bişey kolay tarafından bana uymuyor tadı