Herkesle İyi Geçinen İnsan

saphira

Tonton Nine

benim bu tanıma uyan.. demek istiyorum ama ben herkes ile ii geçinmeme rağmen.. onlar benimle hiç ii geçinmiyolar.. bu olayı hala anlamış deilim..

evrene pozitif enerji gönderiyorum.. bana negatif olarak bazen geri dönüyor..

bazen diyom ki bu negatifleri, thanıos gibi parmağımı şıklatarak yok etsem..

etrafda hep minnoş kalpli insanlar kalsa :D belki herşey daha güsel olur.. ya da kötü.. bilemedim ying yang dengesi de önemli.. ii kötü gibi..

Mümkün mü? evet mümkün. Ya geçinmeye gönlü var, ya da gerçekten masum bir şekilde bunu istiyor. Her girdiği kabın şeklini alıyor da olabilir. Sanat mıdır? evet müthiş bir sanattır. İyi oynamıyorsa elbette. Yetenek midir? bakın onu bilemem. Bu beceriyi herkes zaman içinde kazanabilir zaten. Ama bu zorundalığa gerek var mı? bilmem, bana göre olmamalı. İyi geçinmek için ya karşı tarafa teslim olmuşluğu vardır kişinin, ya da daim teslim almışlığı. Veya inat değildir, duygularıyla baş etmeyi müthiş beceriyordur falan. Ya da işi gereği herkesle bir şekilde geçinmenin yolunu bulmuştur. Bilmem, hepsi ya da hiçbiri. Ama korkulur mu hayır neden korkulsun, güzel bir özellik aslında. Kendisiyle barışıksa tabiki.

saphira

Tonton Nine

2 türlü var.. birincisi sinsi ikiyüzlü çıkarcı insanlar.. diğeri de gerçekten pozitif empatik, anlayışlı kişiler..

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
Bu benim ;p ama valla sinsilik hiç yok.
Sadece uyumlu biriyim.