Herkes birbirinin terörist olduğunu biliyor

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ne kadar saçma dimi... Herkes sen şuna destek veriyorsun bundan destek alıyorsun diyor... Ama ortada ne hukuk ne savcı ne bir'şey harekete geçmiyor yoklar... Milletin birbirine hitapları siyasetçiler yüzünden iyice yerlere düştü.. Ananı bilmem ne yapayım bile artık bunlara nazaran normalleşti.. Madem terör ile bağlantılı bir'şey var biliyorsun.. Neden şikayet etmiyorsun yada ne bileyim neden yargılanmıyor ? ... Komedi' misiniz şaka'mısınız siz la..

İnsanların bunların yüzünden birbirlerine hitapları gerçekten çirkinleşti berbat bir durum bitsin gitsin artık bıkkınlık geldi.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
La instagramda bir yerlerde yorum yapıyorum... Hemen yorumu'ma yüzlerce yorum geliyor... Ulan ben paylaşımı yorumluyorum şu doğru yada yanlış benim için diye fikrimi beyan ediyorum.. Köpek gibi saldırıyorlar.. Sen şundansın sen bundansın.. Onlar şöyle yaparsa bunlar böyle yapar gibi saçma sapan beyinsiz insanların yorumları.. İşte buna kutuplaşma diyorlar.. Kutuplaşma olunca insanlar bağlı olduğu kutup yıldızlarının yanlışınıda savunur doğrusunuda sorgulamazlar... Mal la bunlar :haha:

Geri
Üst Alt