Her Erkeğin Kullanması Gereken 10 Stil Uygulaması

Katılım
3 yıl 8 ay 28 gün
Mesajlar
279
Tepkime puanı
192
Konum
Bilinmez
Cinsiyet
bPg20e
Yaşadığımız bu çağda artık hemen hemen her şey için bir uygulama var. Bu milyonlarca farklı şeyin olduğu ortamda, kendimizi geliştirebilmek için de birçok olanağımız var. Bütün aplikasyonlar bunu iddia etse de hangileri bizi geliştiriyor, yaratıcılığımızı arttırıyor emin olamıyoruz. Sizi bu durumdan kurtarmak için her stil sahibi erkeğin sahip olması gereken uygulamaları paylaştık.

Instagram

Instagram sadece evcil hayvan ve selfie çekip paylaştığımız bir alan değil. Bu platform her yaştan erkek için moda ve stil ilhamıyla dolu. 2010’da kuruluşundan bu yana yalnızca küresel markalar değil aynı zamanda erkek giyim blog yazarları ve sokak stili fotoğrafçıları da Instagram’ı oldukça fazla kullanıyor.

Cloth

En sevdiğiniz kombinlerinizle fotoğraf çekip yükleyin. Hem aplikasyonu kullanan diğer insanların fikirlerini duyun, hem de program dışarıdaki hava koşullarına, gideceğiniz mekana ya da ortama göre sizi kendi kombinlerinizle yönlendirsin.

Cool Guy

Cool Guy aplikasyonu sizin dolabınıza bakma şeklinizi değiştirmeyi vaadediyor. Kıyafetlerinizin fotoğrafını çekin ve onları düzenlemek için uygulamayı kullanın. Potansiyel kombinlerinizin fotoğraflarını göreceğiniz için hepsini üzerinizde denemek zorunda kalmayacaksınız.

Depop

eBay mükemmel olabilir ama Depop en iyi açık artırma sitesinin Instagram versiyonu olarak özetlenebilir. Satmak istediğiniz öğenin fotoğrafını çekin, bazı temel detaylarını girin. Kıyafetleriniz herkes tarafından görülecek ve satın alınması çok basit olacak.

Grailed

Lüks markaların kıyafetlerini alıp satabileceğiniz oldukça geniş bir program. Moda devlerinin arşivlik parçalarını da bulabileceğiniz uygulamada Asap Rocky ve Ian Connor gibi trend belirleyici kişilerin profillerine de ulaşabiliyorsunuz.

KicksOnFire

Bu uygulama sayesinde dünyada olan her şeyden haberiniz olacağını garanti ediyoruz. En son haberler, yaklaşan etkinlikler, iş birliği söylentileri ve daha pek çok şeye göz atın. Dilek listeleri oluşturabilir, puan kazanabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Mod Man

Mod Man size dolabınızı organize etmek için bir çok fikir verir. Yapmanız gereken tek şey; en sevdiğiniz kıyafetlerinizin ayrı ayrı fotoğrafını çekmek ve kombinlemek. Yapmış olduğunuz kombinde eksik bir şeyler varsa korkmayın, Mod Man sizin için tamamlayacak.

Nine

Bu aplikasyonu görsel bir alışveriş listesi olarak düşünün. Bu sayede zaman ve mekanda etiketleme yaparken, daha sonra almak istediğiniz şeyler için kendinize hatırlatma da yapmış olacaksınız.

Pinterest

Pinteres’i kullanırsanız kıyafet seçimlerinde bir daha asla zorlanmazsınız. Bunu online karalama defteriniz olarak düşünebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir anahtar kelime yazmak, sonra bu dünyada kaybolacaksınız.

Vogue Runway

Moda sizin için vazgeçilmez bir şeyse, telefonunuzda Vogue Runway aplikasyonu mutlaka olmalı. Moda haftaları podyum görünümleri, en son koleksiyonları, haberler, incelemeler ve daha fazlası bir arada. Vogue Runway aplikasyonu 1991’e kadar uzanan bir arşive sahip. Böylelikle her daim stilinizi belirlemenize de yardımcı
 
Geri
Üst Alt