Hayırlı ve Bereketli Kurban Bayramları Dileğiyle…

Ekli dosyayı görüntüle 9402

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Bu mübarek bayram size, ailenize ve ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin.

Hayırlı bayramlar dileğiyle....?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Deli danalar kaçışta :D sdsa
Bayramımız mübarek olsun gençler... Allah ibadetlerinizi kabul etsin... Ağız tadınız bozulmasın' Herkes sevdiği ile mutlu bir bayram geçirsin'

Üzüm

#Hayırlısıbegülüm#
Hiç iyi dileklere katilamiyorum. Sonuçta bir can gidecek . Üzgünüm çok..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hiç iyi dileklere katilamiyorum. Sonuçta bir can gidecek . Üzgünüm çok..
Ahahah tartışak mı :haha: o can gitsin diye yaratılmış olabilir'mi acaba :devilish: Müslümanlığı kabul eden olduğu gibi kabul etmiyor'mu heee tartışak mı la tartışak mı ne diyon hdjskfjg

Üzüm

#Hayırlısıbegülüm#
Ahahah tartışak mı :haha: o can gitsin diye yaratılmış olabilir'mi acaba :devilish: Müslümanlığı kabul eden olduğu gibi kabul etmiyor'mu heee tartışak mı la tartışak mı ne diyon hdjskfjg
Yok tartismayalim :. D hiç bir yerde yazmıyor cizmiyor bu kurban olayı. Belki o dönem amaç, olmayanlara vermek yedirmek olabilir ama su donemde sadece buzdolabı doldurmak . Bir canın kesilmesi benim için kutlanacak bir durum değil..
Selamlar :. Ddd

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yok tartismayalim :. D hiç bir yerde yazmıyor cizmiyor bu kurban olayı. Belki o dönem amaç, olmayanlara vermek yedirmek olabilir ama su donemde sadece buzdolabı doldurmak . Bir canın kesilmesi benim için kutlanacak bir durum değil..
Selamlar :. Ddd
Nasıl hiç bir yerde yazmıyor la :D kurban oğlunu kurban edenin şeysini hiç şeyetmedin'mi sen.. hatta yazan yerinde direk kitap olduğunu bilmiyon'mu dklsflsdfkjh
Ona kaldıysa insanoğlu diyor hiç bir yerde kızoğlu yazmıyor hani öyle bakarsak yazılı ima ararsak kız diye bişi yok hacı lkjdskfjdshfk

tamam tartışmıyok kavga ettirir bu :haha:
Bayramın mübarek olsun dsfdsf