Hani Aşılar İşe Yaramadımı ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
konu eski =))

29 aralık 2021 de 3. aşımı oldum..

bence koruyuculuğu var.. geçen hafta sonu 10 gün önce babaannemdeydim.. babaannem halam ve kzıı ile birlikte yaşıyor.. kuzenim pazartesi pozitif çıktı ve cmt. günü birlikteydik yakın mesafe felan yemek yedik içtik..

bende pazartesi çarş. ve sonraki cumartesi olmak üzere 3 test yaptırdım.. ama hep negatif çıktım..

bu yüzden biontec in koruyuculuğuna inanıyom

not. kuzenimde 2 aşılıydı
işte hatalı bilgi böyle birşey.. pozitif çıkanın yanında es kaza kapmamışsın.. aşı negatif çıkarmıyor hastalığa yakalandığında hafif atlatmanı sağlıyor

saphira

Tonton Nine

işte hatalı bilgi böyle birşey.. pozitif çıkanın yanında es kaza kapmamışsın.. aşı negatif çıkarmıyor hastalığa yakalandığında hafif atlatmanı sağlıyor
es kaza mı diyorum kapmayınca =)) bu kadar da negatif olma aşı karşısında =D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
es kaza mı diyorum kapmayınca =)) bu kadar da negatif olma aşı karşısında =D
ben iyi bişey söyledim la :D sen anlamadın olayı :D negatif çıkmasıyla aşının bir alakası yok taşıyıcı olursun ama hastalığı hissetmezsin

saphira

Tonton Nine

@Charismax, tmm bişi demiyom ama taşıyıcı olamam antikor da yaptırıyom arada =))

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Charismax, tmm bişi demiyom ama taşıyıcı olamam antikor da yaptırıyom arada =))
bak sana detaylı anlatıyım ben djsfhgjhf

şimdi pcr testi burundan içinden alınan örneklerle sonuçlandırılıyor dimi ? yani bu kana karışan birşey değil.. burun içinde burun kılları var o pamuklu çubuğu sokunca bu havada uçuşan partekür partekül'mü deniliyor ona heh o mini mini hava balancukları burundan solunduğunda içeriye giriyor bazılarındada girmiyor .. aşı olmuş birisine girdiği zaman ve o test yapıldığı zaman yine corona olmuş oluyorsun pozitif çıkıyorsun ama aşılı olduğun için antikor daha önce sana aşı ile nakil edildiği için sen hastalığı grip nezle ayarında atlatıyorsun... mesela yanında birisi varsa aşısız ona o hastalığı geçirme ihtimalin çok yüksek.. taşıyıcısın yani :D buna biraz mantık yorarsan dediğimi anlıycan :D

şey gibi düşün kedi köpek tüyünde corona var ama onları etkilemiyor ama biz dokunur seversek bize geçer :D

bide sen şimdi öyle birşey diyorsunki tam adamına bana diyorsun koronaymış ben negatif çıktım :D neslihanın fabrika komple korona oldu sarmaş dolaş hep kadınlar.. neslihanda 1 doz aşı fabrikalardakinde 2. dozları yapılmış.. neslihan kapmadı virüsü hep negatif yani bu senin kafandan geçirdiği gibi aşı taşımayı engellemiyor hafifletiyor klfkjdshfkjhd

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
3 aşı oldum 4 yolda
Bi ara gidip yapacam
Çünkü neden yapmayayım ehe

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Grip ölümleri çok daha fazla neden grip aşısı olmadımda doz doz yeni acil onayı alınmış aşıyı olayım.. oldum devamı yok o oluşumda mecburiyetten

Medeni Hal
Sonradan çıkıp gripten hiçbir farkı yok dedi sağlık bakanı aşılar güme gitti galiba

• Beğen
Tepkiler: Jin
Geri
Üst Alt