Hande Yener: 2 yıldır albüm olmadığı için

Katılım
3 yıl 8 ay 28 gün
Mesajlar
279
Tepkime puanı
192
Konum
Bilinmez
Cinsiyet
bPg20e
Hande Yener: 2 yıldır albüm olmadığı için...

Hande Yener, önceki gün Maslak'ta objektiflere yansıdı. Gazetecilerin çıkacak olan 20. yıl albümünü sorması üzerine popçu, "Klipleri çektik, fotoğrafları çektik. 2 yıldır albüm olmadığı için çok özenli bir çalışma oldu. Şarkıların toparlanması ve yirmi yıllık bir Hande Yener'i yansıtmak kolay değildi ama bunu başardık" dedi.

12258916-728xauto.jpg


Şarkıcı Hande Yener, önceki akşam Maslak'taki özel bir hastaneden çıkarken görüntülendi. Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; gazetecileri karşısında gören Yener, kısa süreli bir şok yaşadı.

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Hande Yener, "Ben iyiyim. Bir arkadaşımı getirdim. 1-2 dikiş atılacak kendisine, onu bekliyorum" şeklinde konuştu.

Gazetecilerin çıkacak olan 20. yıl albümünü sorması üzerine popçu, şu açıklamalarda bulundu:

Klipleri çektik, fotoğrafları çektik. Birçok şarkıya klip çektik. Klip çekilen şarkıları söylemeyeyim, sürpriz bozulmasın. Marmaris'te hem kliplerimizi çektik, hem de fırsat buldukça biz de küçük tatilimizi yaptık. Ülkemizin her tarafı cennet gibi. İlk defa bu kadar güzel çekimler yaptık. 2 yıldır albüm olmadığı için çok özenli bir çalışma oldu. Şarkıların toparlanması ve yirmi yıllık bir Hande Yener'i yansıtmak kolay değildi ama bunu başardık. Albümde çalışan herkes kendini aştı.

Gazetecilerin, "Pandemi sürecinde birçok isim evde ekmek yapmayı öğrendi. Siz neler yaptınız, ne öğrendiniz?" sorusu üzerine kahkaha atan Yener, "Biz genelde müzik yaptık" dedi.
 

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 9 ay 27 gün
Mesajlar
25,306
Tepkime puanı
8,733
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
çakma gagamız ama dinleniyor ha
 
Geri
Üst Alt