Gördüğünüz kare sayısı en kötü özelliğinizi ortaya çıkartacak

Meslek
Teacher
6 kare, 3 dikdörtgen, 3 yatay kare var.
6
SEVİMLİ, ROMANTİK VE GÜVENİLİR

İnsanları çok sever, kendinizden başkasına güvenmemek gerektiğini düşünürsünüz. Adaletsizliğe tahammülünüz yoktur, sezgileriniz ve altıncı hissiniz çok gelişmiştir. Güzelliğe kayıtsız kalamazsınız ve uyum birlikteliğini ararsınız. Mükemmelin peşinde koşarsınız. Romantik ve duyarlısınız, size ihtiyacı olduğunu hissettiğiniz biri karşısında hemen yelkenleri suya indirirsiniz. Güvenilecek bir insansınız.

cevabı ben de bilmiyorum @melissa?

her dikdörtgen bir kare midir yoksa her kare bir dikdörtgen midir???? ?

Meslek
Teacher
16
TUTKULU VE YARATICI

Bu sayı kendini ifade etme gücünü ve sosyal hayatta başarıyı simgeler. Sıcakkanlı, girişken ve yaratıcısınız. Zorluklara karşı yeterli enerjiye sahipsiniz. Hırslısınız, idealleriniz var. İnsanlar üzerinde egemen olmak sizin için hiç de zor değil. Prensiplerinizden ödün vermezsiniz. Duygusal yönden sıradışı ve tutku dolusunuz. Aşkta sadakat ve bağımlılık arıyorsunuz....

Al bakalım 16 bu da?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
pardon ben 18 diyrum... görünmez çizgilerinde kendimizin çizmesini istiyorlar şablonu karelere ayırınca 18 çıkıyor kdsjkf

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
16
TUTKULU VE YARATICI

Bu sayı kendini ifade etme gücünü ve sosyal hayatta başarıyı simgeler. Sıcakkanlı, girişken ve yaratıcısınız. Zorluklara karşı yeterli enerjiye sahipsiniz. Hırslısınız, idealleriniz var. İnsanlar üzerinde egemen olmak sizin için hiç de zor değil. Prensiplerinizden ödün vermezsiniz. Duygusal yönden sıradışı ve tutku dolusunuz. Aşkta sadakat ve bağımlılık arıyorsunuz....

Al bakalım 16 bu da?
mantık ne biliyormusun burada su doku mayın tarlası gibi.. büyük dikdörtgen içinde bir kaç kare ikide dikdörtgem koymuşlar .. bu paylaşımın asıl sorusu .. büyük dirtdörtgenden içeride çizili olan kareden kaç adet çıkar :D bu tür kafa yorucu sorular genelde böyledir :haha:

Meslek
Teacher
pardon ben 18 diyrum... görünmez çizgilerinde kendimizin çizmesini istiyorlar şablonu karelere ayırınca 18 çıkıyor kdsjkf
18
SABIRLI VE ÇALIŞKAN

Sorumluluk ve denge sizi tanımlamak için kullanılan en doğru iki sıfat. Ciddiyetiniz ve ağır başlılığınızla tanınırsınız. Çalışma, azim ve sabır üzerine kurulu bir dünyada yaşamak sizi mutlu eder. En iyi dostunuz zamandır. Genellikle çevrenizdekiler tarafından beğenilen ve takdir edilen bir insansınız. Boş sözler ve vaatlere kanmaz, kalıcı birliktelikleri tercih edersiniz. Evlilik için ideal bir tipsiniz

İyisin hadi?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
18
SABIRLI VE ÇALIŞKAN

Sorumluluk ve denge sizi tanımlamak için kullanılan en doğru iki sıfat. Ciddiyetiniz ve ağır başlılığınızla tanınırsınız. Çalışma, azim ve sabır üzerine kurulu bir dünyada yaşamak sizi mutlu eder. En iyi dostunuz zamandır. Genellikle çevrenizdekiler tarafından beğenilen ve takdir edilen bir insansınız. Boş sözler ve vaatlere kanmaz, kalıcı birliktelikleri tercih edersiniz. Evlilik için ideal bir tipsiniz

İyisin hadi?
iyimiş bu jhsdkjhjkfg

Celestria

Zaman avcısı
6
SEVİMLİ, ROMANTİK VE GÜVENİLİR

İnsanları çok sever, kendinizden başkasına güvenmemek gerektiğini düşünürsünüz. Adaletsizliğe tahammülünüz yoktur, sezgileriniz ve altıncı hissiniz çok gelişmiştir. Güzelliğe kayıtsız kalamazsınız ve uyum birlikteliğini ararsınız. Mükemmelin peşinde koşarsınız. Romantik ve duyarlısınız, size ihtiyacı olduğunu hissettiğiniz biri karşısında hemen yelkenleri suya indirirsiniz. Güvenilecek bir insansınız.

cevabı ben de bilmiyorum @melissa?

her dikdörtgen bir kare midir yoksa her kare bir dikdörtgen midir???? ?

mantık ne biliyormusun burada su doku mayın tarlası gibi.. büyük dikdörtgen içinde bir kaç kare ikide dikdörtgem koymuşlar .. bu paylaşımın asıl sorusu .. büyük dirtdörtgenden içeride çizili olan kareden kaç adet çıkar :D bu tür kafa yorucu sorular genelde böyledir :haha:
@Hesna galiba @Charismax ın açıklaması mantıklı soruya göre cevaplar çeşitli çıkıyor :cp2:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Meslek
Teacher
Ben o kareleri de 4e böler 5kare çıkarırım ? da orada dikdörtgenlerden de kare oluşuyor ama görmediğimiz kare oluşuyor swh
Görünen de net 6 evet
Ee bunun bir de iç dış büyükleri var?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben o kareleri de 4e böler 5kare çıkarırım ? da orada dikdörtgenlerden de kare oluşuyor ama görmediğimiz kare oluşuyor swh
Görünen de net 6 evet
Ee bunun bir de iç dış büyükleri var?
ya buradan 100 karede çıkarırsın olay o değil :D dikdörtgen içinde olan kare boyutunda yani dikdörtgen ortasına çizik atınca zaten iki kare alıyorsun :c00:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
gördüğüm ise ilk verdiğim cevap doğru.. yada yaseminin dediği kare sayısı başka görünen yokki zaten kfjkjhsdjhg

Geri
Üst Alt