Gögüs - Meme Büyütmek - Burcu Tunçbaş - Ben büyüttüm diyor

Merhaba kızlar,

Epeydir görüşemiyoruz, uzun zamandı yoktum ama haklı sebeplerim var...

Bildiğiniz gibi, dünyalar güzeli 3 ve 4 yaşında iki erkek çocuk annesiyim. İkinci oğlumun doğumundan sonra çok kilo almıştım. ((( Emzirmeyi savunan biri olarak, sırf güzel ve formda kalmak için bebeğimi emzirmekten vaz geçmemeye karar verdim. Küçük kuzum bir yaşını doldurduktan sonra kilo vermeye başladım. Bugün sizinle paylaşmak istediğim hikaye de bu kilo verme çabalarımla başladı.

Kadınların aşırı kilo yüzünden kocalarıyla ilişkilerinde sorun yaşadığını defalarca duymuş olmalısınız. Aslında, erkeklerin doğası gereği, yanlarında sevgi dolu ve sevecen bir eş bulunması onlara yetmiyor. Eşlerinin güzel olmasını da istiyorlar. Doğumdan sonra en hızlı şekilde kilo vermeye çalışmamın sebeplerinden biri de buydu aslında. Fakat çabalarım boşuna çıktı...

content1.jpg

Bu benim kilo verdikten sonraki halim. Maalesef kilo vermeye başlamadan önce çekilmiş bir fotoğrafımı bulamadım. Şu göğüslerimin haline bir bakar mısınız?

Ben kilo vermeye çabalarım sırasında giden her bir kiloda mutlu olurken, kocamın dikkati farklı şeylerdeydi. Şekilsiz, küçülen ve maalesef sarkan göğüslerime takılmıştı. Doğrudan hiçbir şey söylemiyordu ama bana olan ilgisini kaybetmeye başladı. Bunu nasıl fark ettiğimi söylemek istemiyorum. Her kadın ne demek istediğimi anlıyor.

Sonuçta, kuşkularımda haksız olmadığım ortaya çıktı. Her şey yanlışlıkla kocamın cep telefonuna bakarken açığa açıktı. Yemin ederim, sadece bir rastlantıydı. Cep telefonu çaldığında tuvaletteydi. Önemli bir telefon beklediğinden benden cevap vermemi istedi. Arayan kişiye yanıt verdikten sonra Vuslat adında birinden gelmiş, okunmamış bir mesaj olduğunu fark ettim. Arkadaşlarımız veya akrabalarımız arasında bu isimde kimseyi tanımıyordum. Bu durumda kim merak edip o mesajı okumaz?

Mesajda sadece “Tatlı rüyalar” yazıyordu, başka bir şey yoktu. Bunu okuduğumda başımdan aşağı kaynar sular döküldü ama bardağı taşıran damla başka bir şeydi. Kocamın kadına gönderdiği önceki mesajı okudum. “Harika! Eşim uzun zamandır bununla ilgili sorun yaşıyor" diye yazmıştı. Ne? Benim ne sorunum vardı? Eskiye doğru daha fazla mesajı okudum ve bir resim gördüm... Göğüsler!!! Güzel ve diri göğüsler "Beğendin mi?"

content2.jpg

Kendimi tutamayıp ağlamaya başladım. Kocam duştan çıktığında beni elimde telefonuyla ağlarken buldu ve tabii hemen her şeyi anladı. Hiçbir şeyi inkâr etmeyi denemedi bile. Dediği sadece şu oldu: "Elimden ne gelir ki? Ben bir erkeğim. Seksi kadın vücudu ve göğüslerini seviyorum."

Ondan ayrılmak istedim ama zaten iki çocuğum vardı ve doğum iznindeydim. Ben de oturmaya ve onunla beraber yaşamaya devam etmeye karar verdim. İlişkilerimiz sıfırın altına düşmüştü. Depresyona girdim. Sadece onun benden uzak durmasını ve canımı sıkmamasını istiyordum. Sonra kafama dank etti ve pes etmemeye, kendimi güzelleştirmenin yolunu bulmaya karar verdim! Başarılı bir şekilde kilo verdim ki böylece göğüslerimi de başarıyla şekillendirebilirim diye düşündüm.

İlk önce şerbetçiotu çayını denedim. Birçok tüketici yorumunu okudum ve bu çayın benim için faydalı olacağını düşündüm. 2 hafta sonra kilo aldığımı ancak göğüslerimin aynı kaldığını fark ettim. Daha sonra keten tohumu kullanmayı denedim ve bütün yemeklerime eklemeye başladım. Ne söyleyebilirim? En azından bağırsak hareketlerimi önemli ölçüde iyileştirdi :))) Ama göğüslerim büyümeyi reddediyordu. ((( Aynı şey bira mayası ve hormon ilaçlarını denediğimde de oldu. Bunların etkili bir şekilde göğüslerimin büyümesinin kolaylaştırması gerekiyordu.

Sık sık ziyaret ettiğim annelere yönelik forumda, endişelerimi paylaşmaya karar verdim. Derdimi tarif ettim ve oradaki kızlardan biri de aynı sorunu yaşadığını ve bitki özlerinden yapılan bir serum olan Bomb Size ürününü kullanarak sorunu çözdüğünü söyledi. Bu serum, sadece bir ay içinde bu kızın kap ölçüsünü C yaparak göğüslerini güzelleştirmiş!

Ona inanmadım ama yine de serumun satıldığı web sitesinin bağlantısını tıkladım. Ürün hakkında verilen bilgileri okudum. Doğal maddelerden yapıldığını ve hiçbir hormon içermediğini öğrenince, denemekten bir zarar gelmeyeceğine karar verdim. Resmi sitesindeki bilgilere içerindeki etken doğal maddeler şunlar: Makademya fındığı yağı, karite yağı (shea butter), Anemarrhena Asphodeloides bitkisinin kök özü, Pueraria Mirifica bitkisinin kök özü ve Jojoba çekirdeğinin (Simmondsia Chinensis) yağı.

prod_bg.jpg

Bana gönderilen ürünün fotoğrafı.

Serumu her gün kullanmaya ve göğüslerimi düzenli olarak ölçmeye başladım. İlk 3 gün olağan dışı bir şey farketmedim. Ancak 4. gün, SÜTYENİMİN DAR GELMEYE BAŞLADIĞINI farkettim !!! Hayal gücümün bana bir oyunu olduğunu düşündüm ama bir hafta dolduğunda, ölçümlerim bana 1,5 cm aldığımı söylüyordu! Bu büyümenin yanı sıra, göğüslerim dolgunlaşmıştı!

3 hafta daha Bomb Sizekullandıktan sonra kocamın beni aldattığını tamamen aklımdan çıkarmıştım ))) Yeni iç çamaşır almak zorunda kaldığım için mutluydum. Bütün sütyenlerim artık beden küçük geliyordu. Eskiden mütevazı şekilde A veya AA kap alırken şimdi B kapa geçmiştim!

Düzenli olarak her gün göğüslerimi ölçtüm ancak arada oluşan farkı vurgulamak için göğüslerimin fotoğrafını bir ayın sonunda çekmeye karar verdim. İşte nereden nereye geldiğimin sonucu:

content3.jpg

4 hafta boyunca Bomb Size kullanmadan önce ve sonra.

İlk C kap sütyenimi satın alıp eve geldiğimde aynanın önünde denemeye başladım. O sırada işten yeni dönen kocam beni aynanın önünde sütyeni denerken gördüğündeki yüz ifadesini kelimelerle anlatamam. ))) Adeta gözleri bana kitlenerek dona kaldı. İşte o an KAZANDIĞIMI anladım! Bomb Size serumun üreticileri verdikleri sözü yerine getirdiler! İlk bebeğimi doğurmadan önce bile göğüslerim mükemmel değildi. Ayrıca, hiç böyle pürüzsüz ve kadifemsi bir dekolte alanım olmamıştı.

Kocam ne kadar yanıldığını fark etti. Şimdi gözlerini benden alamıyor ve bana bayılıyor. Onu başka bir erkek için bırakabileceğimden endişe ettiğini söylüyor. Şaşmamalı!!! Sokakta yürürken erkeklerin bana nasıl baktığını görmenizi isterdim! Önce utanmıştım ama sonra güzelliğimi saklamamaya karar verdim!

content4.jpg

Bir serumun ailemi kurtarabileceğine asla düşünmezdim ama Bomb Sizeile bunu bizzat yaşadım! Kocamı çocuklarımızın iyiliği için affettim... Güzel göğüsler, erkekler için gerçek bir mıknatıs ve erkeklerin bu zaafıyla ilgili yapabileceğimiz bir şey yok. Erkek kısmı bu "mıknatısların" çekim kuvvetine karşı duramıyorlar :))))

Kızlar, hepinize şiddetle Bomb Sizeserumunu denemenizi tavsiye ediyorum. Diğer birçok ilaç gibi sadece cildinizi düzeltmekle kalmayacak, GÖĞÜSLERİNİZİ GERÇEKTEN BÜYÜTECEK! Sahte ürün tuzağına düşmemeniz için resmi web sitesinin bağlantısını aşağıda veriyorum. Güzel kalın, kendinize iyi bakın!

Sevgilerimle, Burcu Tunçbaş

Geri
Üst Alt