Gizemlee

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Siteye ilk gelişinde bir bekir ve bekirin bacısı ironisi vardı... Ben bunu gerçekten ironi olarak şaka olarak algılıyordum.. Meğersem yaşadığı olay gerçekmiş.. Onuda bir oyun altında dalga geçtiğimde özel mesaj atmasıyla anlamıştım... Biraz sivri dilli ama küfürde ediyor :haha: Türkçe karakter kullanmaması düşündürücü olsada forummeskeni.com site tarihi içinde bir GizemLee arkadaşımız mevcut..

Ben adını biliyorum yaşını biliyorum durumunu konumu'nu biliyorum ;) Kendisi açıklayana kadarda o iş bende @GizemLee merak etme :devilish:

Siteye ilk gelişinde bir bekir ve bekirin bacısı ironisi vardı... Ben bunu gerçekten ironi olarak şaka olarak algılıyordum.. Meğersem yaşadığı olay gerçekmiş.. Onuda bir oyun altında dalga geçtiğimde özel mesaj atmasıyla anlamıştım... Biraz sivri dilli ama küfürde ediyor :haha: Türkçe karakter kullanmaması düşündürücü olsada forummeskeni.com site tarihi içinde bir GizemLee arkadaşımız mevcut..

Ben adını biliyorum yaşını biliyorum durumunu konumu'nu biliyorum ;) Kendisi açıklayana kadarda o iş bende @GizemLee merak etme :devilish:
Bekirin bacisinin taaa bekirinde bana 50 tl borcu vardi geldigimde haha

• Haha
Tepkiler: LsR
Bazen bana da geliyo özelden. Nuri ölünce çine gömün nuriçinde yatsın falan diyo. Ayıp

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Özelden rahatsız eden kaba birisi herkes espirili insanları sevmez
bunu yeni gördüm...
sen gizemlee ve lucky sizin derdiniz 3 lü dönen sigara gibi aranızda halledin be :D birbirinize tatlı tatlı takılıyorsunuz terbiyesizlik yok bence..

@Charismax mükemmel bir toparlayıcısın. Herif kızcağızın üstüne çıkıp tepinse şınav çekiyo dersin ahahah seviyoruz seni ağam.

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@mayOnez, yok ya bu 3'lü banlandıydı sonra özelleri atmışlardı konferans yaptırdım bunlara ben dm'de hallolmuştu .. sonrasından'mı bahsediyor öncesinden'mi onu bilmiyorum :haha:

Konferans yaptırdın? Forumun divanına çıkartıp kullanıcıları yüce mahkemende yargıladın demek. Kınıyorum

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Konferans yaptırdın? Forumun divanına çıkartıp kullanıcıları yüce mahkemende yargıladın demek. Kınıyorum
Dm'de konferans modu var .. yönetim toplaya biliyor konferans dediysem katılımcı olarak la :haha:

Geri
Üst Alt