Gıda üretim işlerinde telefon neden yasak?

Piraye

Gönül insanın kıblesidir
İsim
Hira
Benim arkadaşlarım var gıda üretim fabrikasındalar. İsim vermiyorum marka çünkü, bunlara telefon yasak diyerek ellerinden alıyorlar çıkışta veriyorlar. Müdür gibi üst kişiler kullanıyormuş. Arkadaşlarımın söylediğine göre kamera çekimi olmasın diye bunlar. Çünkü gıda olduğu için uygunsuz görüntülerin sızmasını istemiyorlar. Benim aklımada bu geldi. Bu gıda ürünlerini alıyoruz ama ne kadar güvenilir? Üretim yerinden başlamaz mı hijyen?

Tabi görüntü sızdırmak istenmez

İsim
Gizem
Memleket
İstanbul
Medeni Hal
İş yerinde durmadan mesajlaşan tipler var o yüzden yasak olur. Tabi bu yazılanlarda işin içinde mutlaka vardır.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben ne üretimler gördüm... kamerasız telefon çağında olsak sorun yapmazlar... anlatmıycam başıma iş almıyim.. bende markalar biliyorum ama bu konu başlığı ve içeriği direk karalama olarak karşımıza çıkar :D marka vermeyin bu başlık altın'da .. onu başka konularda işlersiniz :haha: Bu konu direk gıda mevduat sıralamasında çıkacaktır.. Sıkıntı çıkarır bize :D

İsimle anmaya gerek yok...kullandırtmazlar birçok sakıncaları var işte yasak diyelim geçelim

Geri
Üst Alt