Freyja.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Avişçi sanada yorumu en son yapıcam.. zaman sonra

Ayyyy enerji dolu, yakın hiç yardımını esirgemeyen gönlü güzel kendisi güzel .. @Melly canımmmm. Çok çok seviliyorsun inşallah uzun zamanlarımız olur birlikte...

Seviliyorsun hep mutlu ol sende ...:)?

Medeni Hal
Çok iyi bir kız, umarım hep çok mutlu olur.. :)

Melly şekerleme markası gibi limonlu varmıydı lüfen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yapayım'mı yorum ? Geleyim'mi zebani gibi aklına ? Alayım'mı aklını ? Napıcan ? Banlıycan'mı ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Karadenizlileri hiiiiç sevmem ben bir orta karadenizliyim belki ondan'dır :haha: Çorumlularıda sevmem ankaralılarıda ben şu memleketliyim şu bölgeliyim diyen kimseyi sevmem.. amerikan başkanını hiiiiç sevmem.. sdjkgh İnsanları sevmem ben.. ama insan severim... melly insan olduğu için severim.. sor bi niye severim ? samimi kız.. mesela kafa yapısını uzaktan eğitimle çözmem gerekirse öyle farzedersek.. sanalı kapat ekranı kapat interneti kapat internetteki sorunlar onun için bitti demektir... gerçek hayatında'da öyledir belki... biri arıza'mı çıkardı ? uzaklaş tınlama bitti ' yapısında bir kız olduğunu düşünüyorum...

ama bunu bana yapma alırım aklını ben hem reel'im hem sanal yani dışarda gördüğün ile burda gördüğün hemen hemen aynıdır... çık kız dışarıya çık..

Medeni Hal
Karadenizlileri hiiiiç sevmem ben bir orta karadenizliyim belki ondan'dır :haha: Çorumlularıda sevmem ankaralılarıda ben şu memleketliyim şu bölgeliyim diyen kimseyi sevmem.. amerikan başkanını hiiiiç sevmem.. sdjkgh İnsanları sevmem ben.. ama insan severim... melly insan olduğu için severim.. sor bi niye severim ? samimi kız.. mesela kafa yapısını uzaktan eğitimle çözmem gerekirse öyle farzedersek.. sanalı kapat ekranı kapat interneti kapat internetteki sorunlar onun için bitti demektir... gerçek hayatında'da öyledir belki... biri arıza'mı çıkardı ? uzaklaş tınlama bitti ' yapısında bir kız olduğunu düşünüyorum...

ama bunu bana yapma alırım aklını ben hem reel'im hem sanal yani dışarda gördüğün ile burda gördüğün hemen hemen aynıdır... çık kız dışarıya çık..
Bende Orduluyum o da orta karadeniz oluyo dsgjsdgsd doğru sadece sevdiğim insanları tınlarım diğerlerini görmem insan sarrafı mısın :glc: Ben zaten hep geziyorum :D
Sanada avişlerinede bayılıyorum bal bal.
:cp2::kalp:
Bende sana bayılıyoruum fıstığıımm :lve:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
insan sarrafı mısın :glc:
Yesss eminönü'nde mahmut paşada baya sattığım erkekler vardı kadınlar pazarında köle pazarında iiiirkek satmış esnafım ben.. he birde boğaz sularına sinirlenip attığım balıkçılar var.. inanmıyorsan gel bana sor yalan söylerse ben kefilim söylemez dsjfghjfgjf ordunun dereleri aksa yukarı aksa.. sdf fg

@Melly pamukşekerim benim çok canayakın,becerikli ne arasan var...iyi ki seni burada tanımışım.

Hep mutlu olursun inşallah...:*:klp2::gul2:

Medeni Hal
Yesss eminönü'nde mahmut paşada baya sattığım erkekler vardı kadınlar pazarında köle pazarında iiiirkek satmış esnafım ben.. he birde boğaz sularına sinirlenip attığım balıkçılar var.. inanmıyorsan gel bana sor yalan söylerse ben kefilim söylemez dsjfghjfgjf ordunun dereleri aksa yukarı aksa.. sdf fg
Kesin sende Ordulusun djjkf
@Melly pamukşekerim benim çok canayakın,becerikli ne arasan var...iyi ki seni burada tanımışım.

Hep mutlu olursun inşallah...:*:klp2::gul2:
Teşekkür ederimm canım, sende iyi ki varsınn iyi ki tanıştık. Allah hepimize güzel ömürler versiin, inşallah. :klp3:

• Haha
Tepkiler: LsR
Geri
Üst Alt