Forum sitesinde forumlardan bahsetmek

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Bende bunu öyle şarkısında söylediği bir şey sanıyordum hatta zamanında bakmıştım merakımdan :D ama öyle bir site yoktu şimdi cidden instagramına yönlendirdi şaşırdım :)
Şarkı ilk çıktığı zamanlarda arkadaşlık sitesiydi sonradan kendine yönlendirmiş. :d

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
resim.png

Medeni Hal
Bazıları reklam yapmaya geliyor o yüzden bahsediyor bazıları kelime aralarına çaktırmadan sokuşturmaya çalışıyor

Üzerime alındığım için kendi adıma açıklık getiriyim bu konuya. Burda kimse saf değil bu forumda takılıyorsam her forumda olma ihtilalim vardır ve varımda sadece nickim farklı buraya üye olurken bu nicki almak istedim fake diyen arkadaşlar bunu düşünemiyecek kadar beyinsiz olunca her şeyi derler kardeş. Onu diyenleri ben tanıyorumda onlar beni nickim farklı diye tanıyamıyor en güzelide bu değilmi :D belki burdaki çoğu arkadaşta öyledir onları bilemem ama ben öyleyim :D
Bunu biz bazıları için böyle düşünüyoruz yalan yok, düşünemeyen beyinler kaale alınmıyor burada. Kimse kimliğini açıklamak zorunda değil. Başka site de ahmetsen burada mehmet takılabilirsin. Zamanın da burada aynı nicki görüp haz etmiyorum ondan diyip gelmeyenler vardı sonrada insanların farklı nicklerle takılmasına laf ederler yada fake derler. İnsanların gözleri burada her forumda gördükleri nickleri aradığı için normal. Sabit fikirli, dar görüşlü ve tek bir şeye odaklandıkları için çok görmüyorum her insan kendini geliştirip, yetiştiremez. ^^

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kimse kusura bakmasında biz kimselerin forumunda forumcu olarak takılıp sonradan site açmadık.. bizi tanımıyorsunuz biz ne veriyorsak onu alıyorsunuz ' ki samimiyetimizi veriyoruz.. yani geçmişimizi anlatıyoruz ama bilmiyorsunuz .. forumculuk anlayışımız ve bu konuda çevrelerimiz çok farklı.. Geldiğimiz'den berli söylüyorum .. Biz rap fan sitelerinin forumlarından aldık her'şeyi.. düz paylaşım forumları biraz farklı.. kafalar'da çok farklı.. Ben bir üye olunca o üye kimdir nedir demeyi vallahi böyle genel paylaşım sitelerin'den öğrendim.. Yok bizde öyle bir'şey kimse kimsin banane la :D Allahın selamını alıp veriyor mu ? Bitti :D
Bu arada yk'nın kendi açtığı siteymiş vay anasını :haha:

Geri
Üst Alt