Forum Sitesi İçinde Politika Değişikliği

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Arkadaşlar Türkiye Cumhuriyeti Topraları üzerinde yayın yapan sitemizin Türkiye Cumhuriyeti Bilişim Suçları Kurallarınca Uygun Olan'
Kendi sitemiz içinde benzerine rastlanmamış hem demokratik' demokrasi ( bu demokrasi olayı ilerleyen zamanlar'da olacak ) Hemde Kendi iç kuralların'da değişiklik yapacaktır..

Yönetim anlayışını seçme seçilme ile sağlayacaktır bu ilerleyen zamanlarda olacaktır şuan yönetim kadromuz dostlar'dan oluşuyor ve kalıcıdır tabi online olarak siteyi bırakanlar haricin'de..

Falanca sitelerde şu kurallar varmış bizde o kuralları alalım şeklinde şuan'ki kurallarımız standart ve birazda site sahipleri olarak bizim için kişiseldir..
İlerleyen dönemde yeni kurallar gelecektir.. Tamamen yasalara uygun olarak yasalara bağlı kalarak forum içinde farklı kural düzenlemeleri yapılacaktır..

Yasaklar ve Serbestlikle ilgilidir bunlar.. Bunun duyurusunu şimdiden yapıyor zamanı geldiğinde işleme koyacağız.. Ve ayriyetten gizlilik politikalarımız ve üyelik politikaları'da değişecektir.. Yani bir kullanıcı bir diğer kullanıcıdan davacı olabilecektir yasal olarak' Bunlarda ilgili konu ve kategoriler için yapa bileceklerdir..

Yötenim seçmeleri ise üyelerin oyları ile olacaktır ( Bu çok ilerleyen zamanda diğer işlemleri oturttuğumuzda olacaktır )

SAYGILAR ...

Medeni Hal
Kimseye benzemiyorsun seni bu yüzden aldım aslanım. ksldjglsjhdg

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Medeni Hal
Hayırlı olsun şimdiden başganım :D oy vermek için sabırsızlanıyorum :D

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ya millet BTK kayıtlı yer sağlayıcı site diye footer kısmına yazıp geçiyor... Linsanslı'da yazıyor null kurulum'lu olanlar'da Btk kayıtı alan isimleri içindir.. Kim nerden ezbere aldı footer kısmına nerden bu akım başladı bilmiyorum.. Biz tamamen onaylı yasal olmak istiyoruz zaten başvurularıda yapıldı inceleniyor...

Medeni Hal
Oylarım vaad vereceklere ona göre :D

• Haha