Forum sitelerindeki üye davranışları

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
1 . Bir yerde uçuk kaçık
2. Bir yerde ağır abi ağır abla
3. Bir yerde çok bilgili sakin gizemli
4. Bi yerde olmadığı kişilik sahibi olma çabası
5. Her yerde farklı takılan insan grubu..

Asla kendi gibi olan açık net dünya alem biliyor bunun huyunu suyunu dedirten bir insan yok :haha:

Medeni Hal
Ben olduğum gibiyim valla rahatım :glc:

Cool olamayıp coolumsu takılanları seviyorum :p

Açık ve dürüst olayım bence kategoriler yanlış :)
Kasmamak lazım olduğun gibi olmak en güzeli..

Bilmiyorum bem her yerde aynıyım ya :p

@Charismax, ben adminimle 3 yıl sevgili kaldım 2007 2010 senesinde sanal ilişkiydi gençlik işte herif evli çıktı benden büyükmüş baya, eskiden çok oluyordu böyle şimdi herkes uyanık :)

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Eskiden çok oluyordu. Çok garip ilişkilere şahit olduk. Güzel ilişkilerede tanık olduk tabi mesela forumunda iki arkadaşım evlendi, yıllardırda beraberler ve ailecek görüşüyoruz.

Birden fazla yerde takılıyorsa bir insan nasıl her takıldığı yerde farklı olacak ki orda nasılsa burada da aynı olmaz mı? Çok zor olur böyle değişik kişilikli olmak..:rolleyes:

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Birden fazla yerde takılıyorsa bir insan nasıl her takıldığı yerde farklı olacak ki orda nasılsa burada da aynı olmaz mı? Çok zor olur böyle değişik kişilikli olmak..:rolleyes:
Var ya böyle tipler, burada gördüğüm arkadaşların yarısı eski forumcu ve illaki karşılaşmısınızdır. Hele birde flatcast radyo forumcuları var. Hepsi değişik, farklı farklı kullanıcı adları, farklı farklı yalanlar. Neler gördü bu gözler.

O zaman doğru tanımış olmaz ki...neyse tanımamak daha iyi ..değişik değişik isimlerse nerden tanıyacaksın ki :unsure:

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, biz tanımayla değil biliyoruz bir çoğunu ? mesela şöyle düşün birisi seninle düşman gibi ama o düşman gibi olan kişi senin kimlerle irtibatın olduğunu bilmiyor.. sende o kişileri falanca diye anlattıklarında biliyorsun... bu bir etken.. diğer etken ise hissetme ve tanımayla alakalı bir diğeri ise bu işin tekniği ile alakalı... sen buraya kaç site yöneticisi geldide ip sorgulattı biliyormusun ? asla yapmam sorgulamam özel özelde kalır ben kimin kim olduğunu biliyorum mesela.. özellikle erkek olanların kadın profilinide... evli olanların sanaldaki sevgililerinide hatta ve hatta çoluk çocuğa karışmış kişiler var ve bunlar senelerdir genç gibi takılıyorlar.. hey yavrum heyy bir entrikaya girsek neler dökülür .. aaaaaa dersin fkfkdkfk

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Çok yerde olmak kalabalıga aldanmak saçma