Forum moronunun cimer ilişkisi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bir iki kişi var.. Bunlar forum sitelerinde kendilerini gizli sanık programına almışcasına... Kendi sitesi haricinde dış siteleri takip ederler.. Kendi sitelerinde orospusundan tut pezevengine kadar barındırır.. Bunlar zaten tahmin ettiğiniz kişiler ve tahminlerinizde doğru hani.. Zaten biz bizeyiz kimin ne olduğu bellide.. İfşa operasyonu yapmıyoruz çünkü umrumuzda değiller.. E lazımlarda kalabalık yapsınlar :D Yani adam sayarız olmasalarda... Neyse işte bunlar atatürk konularında yapılan yorumlara.. Cumhurbaşkanı hakkında yapılan yorumlara... İslam ve diğer din din adamlarına yapılan yorumlara takip kesilirler... Konu linkini alıp cimere postalarlar... Hani bunlar gizli ya sözde.. Bilmezler'ki şikayet ettiği sitenin sahibi cimer'ce arkası kadronun dahili bir bireyidir.. Yani arka perdeyi iyi bilir ve bunların adı soyadı çıkar.. Şikayetleri genelde atayım belki tutar şeklindedir.. Kendilerine geri döneceğini bilmezler... Misal falanca bir sitenin biz tarafından para cezası aldığını biliyormuyduz ? Bilmiyordunuz söylemedik gerek duymadık. Devleti boş işlerle teneke forum yönetimiyle meşgul etmemek lazım... Çünkü bunun yeri cimer değil sevgili moron...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Berzah, Bu konuyada kimse ses edememeli... Dediğin şey benim hakkım oluyor... Tıpkı oy kullanmama hakkım olup oy kullanmadım diye zamanında ceza yiyeceğimi düşündüğüm gibi değişik bişi bu :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Kayzer, şikayetle ne alakası var la :D

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!