Fiziki görünüşünüzün kişiliğinizi etkilediğini düşünüyor musunuz?

Fiziki görünüşünüzün kişiliğinizi etkilediğini düşünüyor musunuz?​

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Göründüğü gibi bir insan değil aslında diyoruz bazen... demekki etkilemiyor..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Göründüğü gibi bir insan değil aslında diyoruz bazen... demekki etkilemiyor..
+ fiziki görünüş' güzel kız ' güzel erkek yani yakışıklı erkek anlamındaysa etkiler...
Kişilik anlamında değil belki ama fiziki görünüm insanlara özgüven verir.. Yalnız hiç bir etkileme konuşma kadar mükemmel değil'dir..
misal benim diksiyon iyi değildir.. ama muhabbetim etkiler çünkü ben derin insanım yapmacık sözler kullanamam.. fiziki görünüşümde aslında özgüven yok' ama kendimle barışık bir insanım.. utangaçlığım çekingenliğim geçiçi bir durumdur..

Herşeyin lafta kaldığına inanıyorum... vallahi öyle dendiğine bakmayın fiziki görünümü herkes önemsiyor ilk planda tutuyor.Benim gördüklerim böyle...herkes farklı düşünür tabiki.. ?

• Haha
Tepkiler: LsR
Herşeyin lafta kaldığına inanıyorum... vallahi öyle dendiğine bakmayın fiziki görünümü herkes önemsiyor ilk planda tutuyor.Benim gördüklerim böyle...herkes farklı düşünür tabiki.. ?

Kabuğundan etkilenmediğin bir şeyin içini merak etmezsin doğru.

"fiziki görünüş" bize olan davranış biçimini belirlediği için kişiliğimizin şekillenmesinde etkili olduğu bir gerçek.

Ama bu kadın için daha bir geçerli sanki. Yakışıklı erkek sadece bu özelliğiyle hayatta kalamazken (manken,oyuncu vs değilsen ) kadın sadece güzelliğinin ekmeğini bir ömür yiyebilir. Güzel kadına kapılar açılıyor. Ya da yanılıyorum amaan