Esnaflarımız neden dürüst değil ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hepsi öyle değil genelleme diyeceğinizi bildiğim'den... esnafların dürüstlüğünü müşteriyi kazıklama olarak değil...

Mal alma toptancı ilişkilerin'de soruyorum..
Çok yalan söylüyorlar.. müşteriye melekler dolandırmıyorlar belki bazıları ama toptancıları geldiğinde ürünü bir kaç lira daha ucuza almak için diyorlar'ki.. müşterime pahalı mal satmak istemiyorum bana şu fiyata ver başka bir toptancı 25 kuruş daha ucuza veriyor VALLAHA diyorlar mesela.. Ama başka bir toptancı yok yani ortada..

Şimdi böyle bir esnaf sırf müşteriyi dolandırmıyor kazıklamıyor diye dürüst mü oluyor ?

Kusura bakmasınlar ama çoğunluğu dürüst değil sana şu fiyat kimse duymasın demezler mi benim gülesim geliyor sanki benim yakınımda bana ucuz verecek çok basit hareketler ve dürüstçe hiç değil hemde :giggle:

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kusura bakmasınlar ama çoğunluğu dürüst değil sana şu fiyat kimse duymasın demezler mi benim gülesim geliyor sanki benim yakınımda bana ucuz verecek çok basit hareketler ve dürüstçe hiç değil hemde :giggle:
Karısı bana kolayı 25 tl ye sattı.. kocasıda ayın 1 inde zam gelcek 25 olacak dedi..
Aynısı dışarda 18 tl

Aha dürüstler ?

Hiç kimse dürüst değil ki esnafa özel değil..

Geri
Üst Alt