Erkek parfümleri kadın parfümleri gibi neden kalıcı olmuyor? Siz parfümü nerenize sıkıyor'sunuz?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Erkek parfümleri kadın parfümleri gibi neden kalıcı olmuyor? Siz parfümü nerenize sıkıyor'sunuz?

Ben doğrudan cildime sıkmam bileklerime ve giysimin yaka kısmına sıkarım

• Beğen
Tepkiler: LsR
Kokusu kalıcı olanlarda var.
Hatta ben kullanıyorum arada unisex ama
Ama genel olarak boynuma ve kulağımın arkasına sıkıyorum oradan dağılıyor zaten.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben doğrudan cildime sıkmam bileklerime ve giysimin yaka kısmına sıkarım

Kokusu kalıcı olanlarda var.
Hatta ben kullanıyorum arada unisex ama
Ama genel olarak boynuma ve kulağımın arkasına sıkıyorum oradan dağılıyor zaten.

Bak işte ikinizin bu yorumu çok farklı .. Soruyu kendi adıma sormadım ama bende merak ediyorum..

Ten olarak sıkılan mı kıyafet olarak sıkılan mı daha yaygın koku bırakıyor ..

Ben hep şöyle düşünmüşümdür yanlış anlamasın kimse erkeğim .. Lise zamanlarında kız arkadaşlarımızın saçları müthiş güzel kokardı şampuan olarak yıkandıkları belli olurdu sınıf bile o kokudan nasibini alırdı..

Hani diyorum acaba... Kadınların saçları olduğu için'mi onlarda kalıcı oluyor siniyor öyle güzel kokuyor.. Yoksa parfümde'mi bir numara var..

Marka bilmem pek eskiden marka alırdım oda aynı diğerleride ben sıkıyorum sıkıyordum 1 saat sonra geçerdi kokusu... Ya tenimede denedim kıyafetimede yok durmuyor bende.. Boy abdesti alır gibi sıktığım bile oluyordu olmuyor...
Ne biliyim biriniz ten'e biriniz kıyafete mesela hangisi şey bunların :unsure:
Bencede el bilekleri kulak arkası ve boyun kısımı diyorum ama olmuyor ..

Bak işte ikinizin bu yorumu çok farklı .. Soruyu kendi adıma sormadım ama bende merak ediyorum..

Ten olarak sıkılan mı kıyafet olarak sıkılan mı daha yaygın koku bırakıyor ..

Ben hep şöyle düşünmüşümdür yanlış anlamasın kimse erkeğim .. Lise zamanlarında kız arkadaşlarımızın saçları müthiş güzel kokardı şampuan olarak yıkandıkları belli olurdu sınıf bile o kokudan nasibini alırdı..

Hani diyorum acaba... Kadınların saçları olduğu için'mi onlarda kalıcı oluyor siniyor öyle güzel kokuyor.. Yoksa parfümde'mi bir numara var..

Marka bilmem pek eskiden marka alırdım oda aynı diğerleride ben sıkıyorum sıkıyordum 1 saat sonra geçerdi kokusu... Ya tenimede denedim kıyafetimede yok durmuyor bende.. Boy abdesti alır gibi sıktığım bile oluyordu olmuyor...
Ne biliyim biriniz ten'e biriniz kıyafete mesela hangisi şey bunların :unsure:
Bencede el bilekleri kulak arkası ve boyun kısımı diyorum ama olmuyor ..
Ben kıyafetime hiç sıkmadım zaten eğer kalıcıysa kokusu markadan markaya da değişiyor bu tabii. İlla ki yayılır giysiye de.
Saç parfümleri de var artık :)

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
En iyisi'mi hatunum kendisine sıkınca ona kedi gibi sırnaşmak.. Ondan bile bana siniyor'da benden olan bende yok oluyor :haha: