En ucuz ev fiyatı

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Şuan ve 2023 için en ucuz kelepir bir evin fiyatı nedir sizce ? Minimum ne kadar bütçe gereklidir?

Benim bayan arkadsşlarımdan birisi zor durumda kardeşleri birleşti miras bölüşümü yaptı kadına düşen payı verdiler.
Şu an elinde 900 TL var sıfır bir bina elbette ki alamıyor iki aydır arıyor, inceliyor almak zorunda alabileceği en uygun ev yukarıdaki miktara dörtyüz bin daha koyması gerekiyor.
Öyle ahım şahım bir evde değil ama alınır mı mecburiyetten alınır.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Burda şuan 380 bin 600 bin arası evler hala mevcut :unsure:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Zaten saçma olan ne biliyor'musunuz... Yeni yapılan evlerin fiyatları ucuk olabilir.. ama önceden yapılmış evlerin pahalanması tamamen kişisel satıcı ile alakalı.. bir apartmanın ham madde sorunu yok dolar sorunu yok... yeni üretilen toprak çimento sorunu yok... Yani 20 yıllık bir bina dairesi durduk yere 1 milyon tl oluyorsa ülkede problem var demektir..
Buda insanlarımızla alakalı döviz neden etkilesin eski bir daire evi.. hadi yeni daire ev apartman dikersin maliyetler belli.. pahalı olur..Ya sen 100 bin tl ye aldığın 3 sene önceki evi 1 milyona satamazsın abi.. hadi 300 e sat sen kimsin yeni yapı binalar gibi o fiyatı istiyorsun :D Piyasayı sen yükseltiyorsun ondan sonra diyorsun'ki enflasyon hayat pahalı... e sen pahalandırıyon.. satmayacağın evi bile bu fırsatta satmaya çalışıyorsun.. O değil sattığı zaman sattığı paraya kendiside yeni yapım bir ev alamıyor :D milletin akıl tutulmasına tutuluyorum bende...

Adam diyor'ki arabamı 10 bine almıştım şimdi 60 bin oldu diyor.. e sat hadi 60 bine 2 ay geçsin o fiyata alamıyorsun ki ?

Geri
Üst Alt