Düşün ki O Bunu Okuyor

Medeni Hal
İyikimsin..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
bi yemek yaparım kendini yer yeniden wc'de oluşturursun :haha:

Point

<Disable>
İsim
Mirza
Memleket
Sağanağın hemen sonu
Meslek
Basımcı
Medeni Hal
@Charismax posbitteki site isminin yayına açık olduğunu fark etmiş ve kaldırmış. Geç oldu gerçi ama :D Ben hep kapalı tutarım. En iyisi o :cool:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Charismax posbitteki site isminin yayına açık olduğunu fark etmiş ve kaldırmış. Geç oldu gerçi ama :D Ben hep kapalı tutarım. En iyisi o :cool:
hayır görünmesin diye değil merak edilsin bakılsın diye :haha: ben hiç birşey unutmam bilinçli yaparım :haha:

Point

<Disable>
İsim
Mirza
Memleket
Sağanağın hemen sonu
Meslek
Basımcı
Medeni Hal
hayır görünmesin diye değil merak edilsin bakılsın diye :haha: ben hiç birşey unutmam bilinçli yaparım :haha:

Ya git Allah aşkına şu forumlarda o kısma kim merak edip bakacak. Çoğu boş zaten. Ben hiç merak etmem :D Reklamdan ötürü kaldırdım de işte.

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ya git Allah aşkına şu forumlarda o kısma kim merak edip bakacak. Çoğu boş zaten. Ben hiç merak etmem :D Reklamdan ötürü kaldırdım de işte.
bizde reklam serbest linklemek yasak profili farkettiysen sana posbit çalışmasından sonra kendi posbittimde arka plana aldım onu hatta onunla beraber kayıt tarihlerinide gizlemiştim sonra katılımları geri açtım.. ben sık sık oynuyorum avatar alanıyla misal alanı dün gece yatmadan önce 280'e çektim yani dokunuşlarım oluyor .. öyle mallar gibi siteyi kurdum böyle devam etsin kafam yok :haha: sen kim merak edecek diyorsunda ben profili kimler ziyaret ettiği kaldırmadan öncede gayet baya kişide ziyaret edip bakıyordu :D demekki sen aranan adam değilsin reis:haha: sen bakmazsın seni merak eden olmaz... bana bakarlar diğerine bakarlar bende bakarım kim bu hakkında neler yazmış diye... kjdskhhf bütün yöneticiler bakar buna sonuçta kural yazıp kural uyguluyorsun demi.. mesela fok balıkları neden yalnız ? bizim konuşmamız gerekenler bunlar kdsjhghkdsfhgk

birşey kaldırdığım yok bak yasak olsa kaldırırdım hakkımda bölümünde duruyor

Ekli dosyayı görüntüle 5094

ilgisini çekenler bakar sana sitesi varmı diye dalar içeri kjsahkhkfdb

Point

<Disable>
İsim
Mirza
Memleket
Sağanağın hemen sonu
Meslek
Basımcı
Medeni Hal
bizde reklam serbest linklemek yasak profili farkettiysen sana posbit çalışmasından sonra kendi posbittimde arka plana aldım onu hatta onunla beraber kayıt tarihlerinide gizlemiştim sonra katılımları geri açtım.. ben sık sık oynuyorum avatar alanıyla misal alanı dün gece yatmadan önce 280'e çektim yani dokunuşlarım oluyor .. öyle mallar gibi siteyi kurdum böyle devam etsin kafam yok :haha: sen kim merak edecek diyorsunda ben profili kimler ziyaret ettiği kaldırmadan öncede gayet baya kişide ziyaret edip bakıyordu :D demekki sen aranan adam değilsin reis:haha: sen bakmazsın seni merak eden olmaz... bana bakarlar diğerine bakarlar bende bakarım kim bu hakkında neler yazmış diye... kjdskhhf bütün yöneticiler bakar buna sonuçta kural yazıp kural uyguluyorsun demi.. mesela fok balıkları neden yalnız ? bizim konuşmamız gerekenler bunlar kdsjhghkdsfhgk

birşey kaldırdığım yok bak yasak olsa kaldırırdım hakkımda bölümünde duruyor

Ekli dosyayı görüntüle 5094

ilgisini çekenler bakar sana sitesi varmı diye dalar içeri kjsahkhkfdb

Yav profile bakmak farklı mesele. Onu kast etmediğimi gayet iyi biliyorsun. Profile bakarlar neden bakılmasın, herkes bakar, ben de bakarım ama gidip de sitesine bakmam var mı, varsa neresi falan diye. Çoğu kişi de bakmaz. Ben onu kast ediyorum. Yoksa hakkımda bölümünde durmuş durmamış ayrı mesele. Asıl yerde yok mu yok :D

İstediğin yerle istediğin gibi oyna canım senin site sonuçta ama ben standart mesaj ekranında posbit içinde site ibaresinin kaldırıldığını gördüm mü gördüm. Ben onu diyorum. Arkası önü beni ilgilendirmez :) Neyse canım site sahibinin karar vereceği noktalar bunlar.

Ben kendi posbitimle ilgileneyim :D Sana da kolay gele.

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yav profile bakmak farklı mesele. Onu kast etmediğimi gayet iyi biliyorsun. Profile bakarlar neden bakılmasın, herkes bakar, ben de bakarım ama gidip de sitesine bakmam var mı, varsa neresi falan diye. Çoğu kişi de bakmaz. Ben onu kast ediyorum.

İstediğin yerle istediğin gibi oyna canım senin site sonuçta ama ben standart mesaj ekranında posbit içinde site ibaresinin kaldırıldığını gördüm mü gördüm. Ben onu diyorum. Arkası önü beni ilgilendirmez :)

Neyse ben kendi posbitimle ilgileneyim :D Sana da kolay gele.
E onu gördünde .. onu koyarken koyduğumu gördün'müydü :haha: ben diyorum sana fok balıklarıyla azıcık konuşalım valla bak çok yalnızlar... fdsfsadfs

Point

<Disable>
İsim
Mirza
Memleket
Sağanağın hemen sonu
Meslek
Basımcı
Medeni Hal
E onu gördünde .. onu koyarken koyduğumu gördün'müydü :haha: ben diyorum sana fok balıklarıyla azıcık konuşalım valla bak çok yalnızlar... fdsfsadfs

Gördüm gördüm ben farkındayım her şeyin. Özellikle posbit değişiklikleri vs. gözümden kaçmaz. Foklarla ilgili Fox Tv'ye röportaj ver, ekran yüzün de olur :D

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ya fok balıkları değilde.. gırtlak kanseri oldum galiba yutkununca sol tarafta bademcik şiş değil ama boğazıma birşey takılıyor kıtır kıtır ediyor kemik sürter gibi zor yutkunuyorum :D ne oldu şimdi durup dururken anlamadım .. bu sigara ciğerleri söndürdü diyelim ciğerlerim tekrardan kafa tuttu dumana beni yenemezsin dedi.. şimdide sigara gırtlağıma'mı saldırdı ne anlamadım olayı

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
üşüdüm

Geri
Üst Alt