Doğum Günün Kutlu Olsun Charismax

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hiç sevmem la :D sdfvdsf Yav il değişti ya .. Gmail hesaplarına bağlı hesaplar kurtarma e postası istiyor... Kurtarma e postalarımda girili olan cihaz'dan onay istiyor :haha: Biraz değişik bir duruma kaçırdım hortumu'da onu'da çözecem inşaallah... Teşekkürler kutlayan ve küfür edenlere hepinizi seviyoz ailecek...
premier league football GIF by Liverpool FC

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Hiç sevmem la :D sdfvdsf Yav il değişti ya .. Gmail hesaplarına bağlı hesaplar kurtarma e postası istiyor... Kurtarma e postalarımda girili olan cihaz'dan onay istiyor :haha: Biraz değişik bir duruma kaçırdım hortumu'da onu'da çözecem inşaallah... Teşekkürler kutlayan ve küfür edenlere hepinizi seviyoz ailecek...
premier league football GIF by Liverpool FC
Neredesin: D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Doğum günün kutlu olsun başkan :G;

Mutlu yaşlarınız olsun hep.

Güzel yaşlanın doğum gününüz kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun :ppt:
Teşekkür ederim... :el; @Supervisor şu'an an itibari ile' adana'dan geri aksaraya geçtim :D Yav çok çok uzun karışık işlerim var sfsgfsgdfg

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bizim çevre illere kadar gelmişsin insan bi geçerken uğrar be yazıklar olsun :D
İlk fabrikanın tır'ı ile gelmiştik.. Sonradan kendimiz geçişler yaptık.. Vekalet işlemlerim vardı deprem bölgesinde onu halledemedik ankara sonra aksaray yaptık sonra tekrar o bölgelere gittik... Bu beşir derneği ve semerkand alakalı bizim işlerimiz.. Afad' kızılay bunlarla alakamız yok :D Kişisel yurt dışı bağlantılarla yani.. Yoksa iletişim''de sağlam olsaydı benim illa arar nerdesin zalım derdim..
mutlu senelere karizmaks
Sağ'ol yasemin...