Deprem bölgesinde hala enkaz kaldırıldığının farkında olmamak

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İster inanın ister inanmayın.. Medya merkezi alanı gösterip evler yapılıyor diyor.. Ama unutulan binlerce yıkık ev enkazlar var.. Hala merkez dışı yerlerde enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor... Soğan ve seçim araya girdi yani reklamları araya soktular depremde yara alan insanlarımızı unuttular... Kızılay konusu toplanan yardımların konusu v.s Hepsi şu'an bir sır oldu ...

Yardımlarda bitti gitti uçtu.Konteyner de yaşayanlar bir nebze yine iyi derme çatma çadırlarda insanlar daha ne kadar yaşayacak çok zor..

• Beğen
Tepkiler: LsR
Medeni Hal
Daha enkaz altlarından cesetler çıkarılırken birden bütün haberler seçimlere geçti deprem ve ölenler unutuldu ama sorsan ölümden ciddi ne var diyorlardı demekki seçimler daha önemli 3 aydır seçimden başka bir halt yok tvlerde

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Daha enkaz altlarından cesetler çıkarılırken birden bütün haberler seçimlere geçti deprem ve ölenler unutuldu ama sorsan ölümden ciddi ne var diyorlardı demekki seçimler daha önemli 3 aydır seçimden başka bir halt yok tvlerde
En kralı vicdan yapanı bile hayat devam ediyor diye şuan imkanı olsa disko'da... Ulan ben bir sade vatandaşım ben bile korkuyorum artı üzülüyorum biraz.. Dengem bozuluyor... Gördüm çünkü görmesem mesele yapmazdım.. Benimle beraber gören duyanlar şimdi çoktan unuttu.. Dostlarının evinde alemden gece fanfili fon ayşe veli ece yapıyorlar.. 40' çıkmadan yapıldı bu şimdi geçti unutuldu... Siyaset soytarılarını palyaçolarını izliyoruz artık.. Yazıklar olsun be..

Herşey böyle kısa zamanda başka şeylerle üstü örtülüyor.

Geri
Üst Alt