Demet Akalın özel öğretmenden vazgeçti, kızını okula gönderdi

Katılım
3 yıl 8 ay 28 gün
Mesajlar
279
Tepkime puanı
192
Konum
Bilinmez
Cinsiyet
bPg20e
Demet Akalın özel öğretmenden vazgeçti, kızını okula gönderdi!

Okulların Eylül ayında uzaktan eğitimle başlaması üzerine ünlü anne ve babaların açıklamaları magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Özellikle sosyal medyada Demet Akalın’ın kızı Hira için sigortalı ve maaşlı özel öğretmen tutacağı iddia edilmişti. Demet Akalın sosyal medyadan yaptığı yüz yüze eğitim paylaşımıyla iddialara son noktayı koydu.

Sanat dünyasının sevilen isimleri çocuklarının eğitimi için alternatif yollar düşünmeye başlamıştı. Kimileri özel öğretme arayışına girerken kimileri uzaktan eğitim sırasında çocuklarıyla birebir ilgilenmeyi tercih etmişti. Sosyal medyada konuşulan astronomik özel öğretmen ücretlerinin üzerine Demet Akalın yaptığı açıklamayla bir kez daha gündeme gelmeyi başarmıştı. Yakın dostu Alişan’la birlikte sunduğu sabah programında başarılı sanatçı kızı Hira için özel öğretmen tutmak istediğini ancak 21 Eylül’de yüz yüze eğitimin başlaması durumunda Hira’yı okula göndereceğini açıkladı. Demet Akalın verdiği sözü tuttu ve kızı Hira’yı yüz yüze eğitimin ilk gününde okula götürdü.

640xauto.jpg


640xauto.jpg


Okul koridorunda kızları Hira’yla poz veren Demet Akalın ve Okan Kurt’un maskeli halleri takipçilerinden tam not aldı. Aile pozlarına ünlü sanatçı, “ Bu yıl böyle hatırası olsun” yazdı.
 
Geri
Üst Alt