DEAŞ’lı teröristin kaldığı oda görüntülendi

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 10 ay 30 gün
Mesajlar
25,377
Tepkime puanı
8,772
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
VWtJx.md.jpg
stanbul’da kanlı bir eylem hazırlığı yaparken Küçükçekmece’de bir otelde yakalanan DEAŞ’lı teröristin kaldığı oda görüntülendi.
İstanbul’da kanlı bir eylem gerçekleştirmek için Taksim’de keşif yapan DEAŞ’lı terörist H.S., geçtiğimiz günlerde Küçükçekmece’de kaldığı otelde polis ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalanmıştı.
Otel odasında yapılan aramalarda teröristin yanında kalaşnikof tüfek, 5 şarjör ve 150 mermi bulunmuştu. Yakalanmasa İstanbul’u kana bulayacak o teröristin kaldığı 501 nolu oda görüntülendi.


VWvLV.md.jpg

Zanlının yakalanmasıyla büyük bir şok yaşayan otel sahibi Ramazan Akın, teröristin otelde kaldığı sürede diyaloğa girmekten kaçınan biri olduğunu söyledi. Olayın şokunu yaşadıklarını kaydeden Akın, “Bu gelen şahıs aynı gün rezervasyon yapıp otele geliyor. Arkadaşlar kimlik bilgilerini alıp odasına yönlendiriyor. Şahıs odasına giriş yaptıktan kısa bir süre sonra çıkış yapıyor. Gece saatlerine kadar otele uğramıyor. Gelirken fazla bir eşyası yok. Ertesi gün yine sabah saatlerinde çıkıyor.
Ama gelirken başka bir valizle geliyor. Bizim de sonradan öğrendiğimize göre o valizlerde silahları getiriyor. Odasına çıkarken rezervasyonunu bir gün daha uzatıyor. Ödemesini yapıp odasına çıkıyor. Kendisinde tedirginlik vardı, soğuk birisiydi, kimseyle diyaloğa girmiyordu. Pandemi sürecinden dolayı maskesi vardı, bir de şapka takmıştı. Sanırım yüzünün görünmesini istemiyordu. Beklemediğimiz bir olaydı. Polis ekipleri şahsı zaten takip ediyormuş” dedi.
 
Geri
Üst Alt