CumhurBaşkanı Adayları Belli Oldu

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bizim için adaylar belli oldu diyelim bu başlıkla.. Çünkü kim aday olmalı değil' sizce kim aday olacak sorusunu soruyoruz.. Yani şu aday olacak gibi yada bu aday olmalı değil.. Ben aday olarak şu olacak oyumu ona vericem diyin.. Gerçi ikiside aynı anlama geliyor..
Hadi bakalım..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben koyu bir akp'li idim ... 2 küsür yıl oluyor siyasi parti üyeliğimi sonlandıralı.. Çünkü mantıksız gelmeye başladı bazı şeyler... Önceden yaptığım hizmetler vardı gönüllü.. Sonrasında istenilen hizmetler oldu... Mhp ilede bunlar tam birleşince ve şu rahip olayıda verilince bitti.. Kafamda'da bitti akp'..

Chp ile asla yıldızım barışmaz benim.. ideolojik olarak bana uygun değil' yani akp gitsinde' kim gelirse gelsin kafası yok bende.. Ben kişilere oy veririm..

Mesela chp'den imamoğlu aday olsa oy vermem.. ama chp'den mansur olursa veririm.. Kökeninin ideolojisi önemli benim için..

Bir tepki olarak kazanamayacak aday'a da oy veririm.. Bu benim en doğal hakkım kimse şuna niye buna niye veriyorsun diyemez bana..

Bu seçimlerde belirlediğim bir adayım yok.. ama şöyle birşey var.. chp kılıçdaroğlu ile seçime girerse tayyip erdoğana veririm.. Bu chp'nin cezası olur.. Yine halk çeker bunun ceremesini istediğiniz kadar koyun diyin.. Akıllanmayana akıl satmama gerek yok..

Eğer' meral akşener olursa aday onada veririm..
Gönül ister'ki aday olacak kişi lider vasfı taşısın.. inanın bana lider vasfında kimse yok' bir deneme eseri aday'lara oy vericek bu halk..

Mansur Yavaş'ı beğeniyorum.Eskisi ve fazlası yok gönlümde.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Minerva

Bekleyen her şey bir gün solar ve ölür. Bu bir papatya da olabilir veyahut bir umut da.

bPg20e
Hiçbiri sağlam değil benim için

• Beğen
Tepkiler: LsR
Geri
Üst Alt