Çorumlular ankarada amele İstanbulda Patron

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bunu ben ankarada öğrendim kütük çorum benim doğma ankaralı büyüme istanbulluyum 2017 yada 2018 senelerinde ben ankarada yaşadım eşimle beraber .. niğde aksaraydan geçmiştik il deniyorduk istanbuldan sözde bunalmıştık.. bir maceraya atıldık biz deliyiz şuan antalyaya isteyelim gideriz yani farketmez... Aksaray ve Ankara'dan iş olmadığı için bana göre ondan geri geldik..

Ankarada çorumlulara amele derler tarlada haymana tarafında çalışan çorumlular varmış.. ve ankaranın ünlü marketler zinciri olan Gimsada çalışanların hepsi ve sahibide çorumludur yani hizmet sektörün'dedir.. patron kısmı yoktur... Bir patronu bozduğumu bilirim hatta iki patronu gimsanın sahibi ilhan beyi :) ikinci adı buda :haha:

Çorumlular hep ameledir buralarda diye bana takılmıştı..
Bende istanbulda çorumlular patrondur onlar olmasa aç kalır bu ülke demiştim.. inanmamıştı.. ' ki bütün büyük çorap fabrikaları benim köylümdür :) Birebir iş adamlarıyla gıcık olup telefonla görüştürmüştüm... bana bakıp dediği şey senin ankarada ne işin var ? verdiğim cevap! biz macera severiz :haha: