Cheerful - Photoshop Çalışmalarım

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sen kuyu kenarından geçmektense direk kuyudan atlayarak geçmeyi istiyorsun.. ailenin yavrususun ya kuyuya düşerse endişesi işte.. normal.. olur inşaallah istediklerin.. Allah büyük İki kişi isterse dünyayı sırtlar götürür :D destekliyorum ben seni.. peşinden git yani isteklerinin.. tamam uzatmıycam.

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
Sen kuyu kenarından geçmektense direk kuyudan atlayarak geçmeyi istiyorsun.. ailenin yavrususun ya kuyuya düşerse endişesi işte.. normal.. olur inşaallah istediklerin.. Allah büyük İki kişi isterse dünyayı sırtlar götürür :D destekliyorum ben seni.. peşinden git yani isteklerinin.. tamam uzatmıycam.
İnşallah az sancıyla atlatırız bu süreci yorucu olacak belli zaten :D teşekkür ederim destek için

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Cheerful, emin ol bu tek taraflı değil.. kız'sın diye değil.. erkek tarafı içinde bu risk aynı.. amaan ne uzattım he tamam :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Cheerful, evlenince internetten geldi bu gelin laflarını duyarsan ağlama ama başta öyle olur o :D off benim hanım ne çektirdi bizimkilere var ya ağzını burnunu kırdıydı :haha: benim hanım akıllı ya aklına hayranım zaten.. konuşmasını çok iyi biliyor.. sen cıks naddılları seni kurtarmaz :haha: çıt kırıldımsın sen sulu göz hemen ağla :haha:

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
@Cheerful, evlenince internetten geldi bu gelin laflarını duyarsan ağlama ama başta öyle olur o :D off benim hanım ne çektirdi bizimkilere var ya ağzını burnunu kırdıydı :haha: benim hanım akıllı ya aklına hayranım zaten.. konuşmasını çok iyi biliyor.. sen cıks naddılları seni kurtarmaz :haha: çıt kırıldımsın sen sulu göz hemen ağla :haha:
İnternetten geldi gelin ajsjakdhkshd ne komik tabir lan ahahahah yok be derlerse ben ağlamam az değilim bende ;d ne ettin beni

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Cheerful, öyle birşey olmadıda örnek veriyorum imalar falan filan :haha: