Burun estetiği yaptırdıktan sonra daha bir çirkin olmak

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kız üzerin'den örnek vericem.. tabiki erkekler'de yaptırır kemerli burun şeklinden rahatsız olanlar...

Şimdi kız'da özgüven yok çirkinliğini burnuna bağlıyor - yani aslında güzel olduğuna inanıp onu kusurlu görüyor.. çirkinde'ki özgüven kimsede yoktur bunu size söylüyim.. Neyse burnunu yaptırıyor bu dişi pinokyo :D yanlış anlamayın ha kimlerden bahsettiğimi canlandırın günümüz medyası önümüz arkamız forum .. yok forum yok çevremiz diyelim.. sonra bunlar küçük dağları ben yarattım olarak geziyor..

Ama bilin bakalım sıkıntı ne ?

Çirkin olarak gördüğü burnunu güzelleşmek için yaptırıyor.. Lan daha'da çirkin oluyor.. yani çirkinsin kızım ne uğraşıyon.. yaptırmadan önceki özgüvenin senin çirkin oluşunu güzelleştiriyordu bence..

Neyse işte .. burun yaptırmadan önce yine ufak tefek resimler çekiliyor " ama burnu'nu yaptırdıktan sonra .. poz buluyor kendisine sağ'dan iyi çıkar sol'dan iyi çıkar şeklinde resim çekiyor... Şimdi sen adam gibi resim çekinemiyorsan o burunu niye yaptırdın :D Banane

Koca yüzde düşün fındık burun hiç hoş değil birçoğunda güzel durmuyor.

• Haha
Tepkiler: LsR
Medeni Hal
Yakışan var yakışmayan var ama kişi kendine yakıştırıyorsa kimseyi ilgilendirmez sadece dalga konusu olur buda o kişiyi ilgilendirmez :xd:

Medeni Hal
Yaptırsınlarda yakışanı yaptırsınlar bu daha çirkin olanlara çevresinde kimse uyarmıyor mu yada doğruyu söylemek yerine aa çok güzel olmuş canım diye mi geziyor :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yaptırsınlarda yakışanı yaptırsınlar bu daha çirkin olanlara çevresinde kimse uyarmıyor mu yada doğruyu söylemek yerine aa çok güzel olmuş canım diye mi geziyor :D
Yani bende hep öyle düşünürüm.. ya kardeşim arkadaşım senin çevrende hiç insan yok mu ? Demiyor mu lan mal yada akıllım bunu yaptırcan emin misin? Ne bileyim protatif milmem ne titif çizimlerle gösteriyorlar burnunu söyle yontcaz diye.. Lan insan bir der.. bu' ne fındık burun istedin deve tabanı olmuş bu falan... yani öyle yapanlar olanlar'da var..

Medeni Hal
Yani bende hep öyle düşünürüm.. ya kardeşim arkadaşım senin çevrende hiç insan yok mu ? Demiyor mu lan mal yada akıllım bunu yaptırcan emin misin? Ne bileyim protatif milmem ne titif çizimlerle gösteriyorlar burnunu söyle yontcaz diye.. Lan insan bir der.. bu' ne fındık burun istedin deve tabanı olmuş bu falan... yani öyle yapanlar olanlar'da var..
Sanki tanıdığın biri varda isim vermiyor gibisin :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sanki tanıdığın biri varda isim vermiyor gibisin :D
Tanıdığım derim nerden tanıyon olur .. tanımıyorum derim ayıp ettin derler.. boşver.. tasması boynunda gezenden bol ne var .. :D açıl biraz açıl dünya'ya :D

Medeni Hal
Dünyada forumlardan ibaretti zaten :D ben bilmem ya bakar geçerim :censored:

• Haha
Tepkiler: LsR
Valla şimdi liseye giden öğrenciler bile yaptırıyor kızı erkeği hemde ... lise öğrencisi stajyerimiz vardı belli dönemlerde veriliyor kurumlara geçen sene idi...kız bir geldi burnu bantlı ne oldu yeliz dedim abla burun estetiği ameliyatı oldum dedi oysaki çok çirkin olmayan da burnu vardı.Staj dönemlerinde sigortaları da işliyor ya para verdinmi dedim hayır dedi dr. rapora bir neden yazdı gerekli oldu dedi...Millete hinlik de yönünü buluyorda.