Biz devletini vatanını çok seven insanlarız

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Biz devletini vatanını çok seven insanlarız​

Dilan polatın sözü...

Muhammet yakut denilen adam baya kişiye salladı... Sonra bir ülkede yakalandı burada sorgulandı geri serbest bırakıldı.. Sonra tekrar birileri için dosyalar açıklamalar yapmaya başladı... Konu her ne kadar dilan polat haberi olsada o'da ayrı bir konu aslında eşi ses çıkarmayıp dilan polat ve kardeşimin video'lar açıklamalar yapmasıda ilginç..

Bu Muhammet yakut ne ayak? Dilan polatı nerden tanır? Dilan onu nerden tanır? Kocasını ne bilir? Kocası onu ne bilir? Şimdi sen ben burada'ki üyeler bir güzellik salonu açsak zengin olsak gelirimiz çok iyi olsa.. Reklam yüzümüz markalaşsa bu muhammet yakut kardeş bize'de dosya açar mı ?

Adamın işi gücü yok sanki tiktok üzerinden izlenim takipçi kasıp para kazanıyor gibi geliyor bana.. İş adamı olduğuna'da inanmıyorum.. Serbest bırakılma nedeni'de şov yapıyorum falan demiştir belki...

Dilan ablamızın ki benden büyük mü küçük mü bilmiyorum..

Biz devletini vatanını çok seven insanlarız​

Sözü ' Akp' tarafına bir mesaj gibi algılandı.. Biz sizdeniz bize dokunmayın der gibi.. Bütün sosyal medya bununla çalkalanıyor..
Ben dilan polatın sosyale oynadığını biliyorum şahsen bu benim şahsi fikrim olabilir reklam pazarlama sektörü gibi.. Ama kara para aklama gibi bir'şey olacağını sanmam..

İsim
Bir Adam
Memleket
Çankırı
Meslek
CNC OPERATÖR
Medeni Hal
Gündemi çok iyi yakalıyorsun tam nabzın attığı yerden bir konu.
Dilan polat benim sevmesemde bazı çıkışlarıyla dikkatimi çeken birisi, güzellik merkezi patronu olduğunu 2 ay kadar önce öğrendim. Kocası zengin diyorlardı. Zengin evet karısıda onun sayesinde zengin olmuş. Lise aşıkları diye biliyorum. Son olay hakkında çok fikrim olmasada ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Tanımıyorum derlerdi demediler.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Gündemi çok iyi yakalıyorsun tam nabzın attığı yerden bir konu.
Gözümüzün önünde hayvan gibi şeyyy yapıyorlar yaaa ... Korkuyoruz milletce güvende değiliz :haha: Nabız tutmak buysa budur :haha:

İsim
İlkay
Memleket
Çanakkale
Meslek
BARİSTA BARMEN
Görgü kurallarına uymazsanız böyle olur.

Kocasından tık yok kadın yayın yapıyor olayını

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben konuştum... Bu nasıl bi enerciii dedi konuyu kapattı .. 😜

Geri