Bir Mekanda, İlk Tanışmada Nelere Dikkat Etmeli

Katılım
3 yıl 9 ay 2 gün
Mesajlar
279
Tepkime puanı
192
Konum
Bilinmez
Cinsiyet
bPg20e
Bir Mekanda, İlk Tanışmada Nelere Dikkat Etmeli?
Bir Cuma akşamı sempatik bir barda keyifli sohbetler içindesin. Bir bakıyorsun ki kalp atışlarını hızlandıran çok hoş biri sadece birkaç adım ötende. Ne yapmalı? Belki dışarı çıkma sıklığı, mekan trafikleri mevcut dönemde az, lakin bu rehberdeki kurallar birçok durumda, hem şimdi hem de yakın gelecekte işine yarayacaktır.

ar-302099911-1599994464.jpg

Bu akşamı kaçırılmış bir şanstan romantik bir ilk tanışmaya çevirmek senin elinde. Eline yüzüne bulaştırmaman için de yapmaman gerekenleri ise senin için sıraladık.O ilk tanışma anında alınan elektrik uzun süreli bir ilişkinin habercisi olabilir. Cesaretini toplayıp yanımıza gelmen o kadar da zor olmamalı, yani umuyoruz ki arkadaşını aracı olarak yollamaktan kaçınırsın.Tabi konuşmaya başlamadan önce geçen o bakışma süresi de bir o kadar önemli. Bize ilgi gösterdiğini bakışlarında hissetmek hoşumuza gitmiyor değil ama gözlerini bize bir avmışız misali dikmen çoğu zaman rahatsız edici.Bu arada ilk görüşte aşk bazılarımızın hayallerini süslüyor olabilir ancak daha adını bile bilmediğimiz bir erkeğin, şapkadan çıkan tavşan gibi, bize ilan-ı aşk eder misali abartılı iltifat üzerine iltifat etmesi de artık biraz demode oldu. Eski aşk filmlerini ekranlara bırakalım.İlk merhabalaşmadan sonra bizle ilgili birçok şey öğrenmek istemen güzel fakat çok önemli bir görev üzerinde olan bir dedektif edasında bizi sorguya çekmen biraz fazla. Karşılıklı sohbet etmeyi sana öz geçmişimizi anlatmaya tercih ettiğimiz kesin.Bardağın öbür tarafında ise, seninle ilgili en küçük detayı da acilen öğrenmek için o kadar da hevesli değiliz. Kendine güvenmen çekici, aşırı güvenmen ise itici; dengeyi tutturmak lazım. Biraz gizemli olmak hiç de kötü değil. Eğer zaten elektriğimiz tutuyorsa, beraber zaman geçirdikçe tanırız birbirimizi.Doğru, ilk adımı atmak stresli olabilir. Ve gel gelelim biraz alkolün sana ihtiyacın olan özgüveni sağlayacağını düşünebilirsin. Bu çoğu zaman işe yarar bir mantık olsa da, ne olur bizle konuşmaya geldiğin zaman ağzın yüzün kaymasın. Alkolün sınırını bilelim. Cümlelerin yayvanlaşmaya ve vücut dilin fazlasıyla samimi olmaya başladığında sen kendini fark et-- belli ki o gece orada sona ermeli
smile.gifBizim için en büyük kırmızı ışığa gelirsek, sakın aynı gece aynı mekanda bir kız olmayınca diğerinde şansını arayanlardan olma. Dikkatimizi hafife almak seni batırır. Durumun farkındayız ve aklından geçenleri anlıyoruz.
 
Geri
Üst Alt