Bir karış kadar mayonez 63 tl olmuş

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Dün gördüm bim'de minik en ucuz mayonez 63 tl şaka yapıyorlar sandım kamera aradım bulamadım..

Dün gördüm bim'de minik en ucuz mayonez 63 tl şaka yapıyorlar sandım kamera aradım bulamadım..
Şuna bak ya 63 tl. ne oldu sanki bu kadar olmuş fiatı yok ya artık herşeyin tadını kaçırdılar

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Tadı mı kaçtı bokumu çıktı bilmem ama aklıma şey geldi... yotuber'lar fakir ülkelere gidip tl bozduruyorlardı.. ellerinde bi balya değersiz para oluyordu bizimkide o hesap tek bozukluk verip alacağımız ürünler şimdi balya halinde kağıt paralarla alınıyor....
Aklıma birde kemal sunal filimleri geldi.. diyorduk bakkala borcunu verirken o paralar ne öyle dolu dolu diye.. demekki o zamanda bu zamanı yaşıyormuş... yada biz o zamanı şimdi bu zamanda yaşıyoruz.. milletin derdi togg olmuş :D bişi desek vatan haini oluyoruz.. bana sorarsan milleti ve ekonomiyi bu hale getirenler hiçte milliyetçi falan değil.. kendi karınları tok geziyorlar...

Yetişemiyoruz bir şeyin peşinden fiyatlar o kadar oynak ki.Millet daha peynir, zeytin ve yoğurt alamayacak duruma geldi.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yetişemiyoruz bir şeyin peşinden fiyatlar o kadar oynak ki.Millet daha peynir, zeytin ve yoğurt alamayacak duruma geldi.
Ya bak allaha şükür ben alıyorum.. Bana diyorlar'ki sen niye konuşuyon tuzun kuru.. Lan bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafası bu memleketi batırır.. Olur'mu öyle şey.. Ben alıyorum komşum alamıyor bu bana çok ters geliyor..

Ölçü biz değiliz zaten çok şükür alıyoruz sadece bizimle olmuyor ki

• Beğen
Benim içim acıyor var ya eşimde dostumda alamayanı görünce yardım ediyoruz allah bilsin ama nereye kadar kime yapabiliriz ki.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Normal yaşamak bizlere lüks olarak vaad ediliyor...

Hiç düzelecek bir yanı yok esnaf asgari ücreti bekliyor yeni fiyatları koymak için ne kayıpları varsa corana zamanlarında bile her yer kapalı idi marketler hep açık kaldı ne kaybettiler gözleri aç

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bok yesinler abi :D ben acımıyorum esnafa çoluk çocuğumuz var diyorlar.. ulan hıyar satıyon sattığını toptancıya veriyon zaten 3 5 kazanıyorsun.. gıda temel ihtiyacın zaten kendi dükkanından... neyse aman bunlar bir makarnaya muhtaç kalanları anlamazlar adam karnını doyurmak için makarna alır salçası varsa yapar yer.. satan kişide lazanya yapıyordur bunlar eğlence var sanar.. kimse kimsenin içini bilmez işte ..

Doğru söylüyorsun kimse kimsenin içini bilmez ve düzelecek gibi de değil...

• Beğen
Geri
Üst Alt