Bir kadının fizik durumu sizce nasıl olmalı?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bir kadının fizik durumu sizce nasıl olmalı?

Onuda mı ben cevaplayım o zaman erkek olsam ben böyle derdim ;
Sulu boya gibi makyaj yapmayan ağır kokular sürünmeyen, çok bodur olmayan şişkoda olmasın ince belli tercihimdir esmer uzun saçlı ....oldumu :fghg:

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Araba alırken ben hep içini merak ederim.. Kaporta pek 'cupa' önemli değildir... Bazı arabalar dışarıdan sıradandır . içine girdiğinde böyle bir ev halini andıran ofis havası verir.. mesela hyundai arabalar benim için öyledir... dışarıdan sıradan araba eski modelide yeni modelide ama içleri çok güzel.. giderkende yağ gibi akarlar..

O misal' kadında bütün erkekler görünüşe göre birşeyler arar.. boş yapmayın güzel olmayan kadına yaklaşmazsınız derler... o öyle birşey değil.. İnsan görmediğini severken bir hayalleme yapmıyor kafasında... buda demek oluyor'ki fiziksel bir arayış yok..
Şimdi benim dediklerimde klişe olmuş oluyor ama gerçekten benim öyle bir seçimim yok.. zaten öyle bir seçimim olsaydı şuanki evliliğim bu şekilde olmazdı benim.. eşim başka alem güzeli.. ben başka alem insanıyım tip olarak.. kendi dalımızın önde gidenleriyiz.. bak oldu işte..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hayır.. Nasip kısmet durumları

Geri
Üst Alt