Besle Kargayı Oysun Gözünü

Bazı kişiler kıymet bilmez kişilerdir. Bu kişilere istediğiniz kadar iyilik yapın, istediğiniz kadar yardımda bulunun, yine de onlar size kötülükle karşılık vereceklerdir. Kendi yediklerinizden ve içtiklerinizden, rızkınızdan arttırarak beslediğiniz karga, günü geldiğinde sizin gözünüzü oyacaktır. Ne zaman ki uzun yıllar boyunca emek verdiğiniz, yardım ettiğiniz kişiden yardımınızı kesersiniz, işte o kişi o zaman yardımlarınızı unutur ve size düşman kesilir.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İnsanlar için kullanılan söz benzetme... Dünyanın en iyi kadını ol sevgilim, karıcığım, hayatım, aşkım bana krallar gibi bak hizmet et.. Ama bir gün gittiğinde senin ne şerefini ne namusunu ağzımdan düşürmüycem' gibi gibi gerçi bu şerefsiz insan kılıfınada giriyor :haha:

Uzun zamandır dostundur araya bazı şeyler girer belki önemsizdir bile sebebi.Senden kötüsü olmaz görki neler neler yapılır geriden buda öyle bişey.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Uzun zamandır dostundur araya bazı şeyler girer belki önemsizdir bile sebebi.Senden kötüsü olmaz görki neler neler yapılır geriden buda öyle bişey.
AHAHAHAHA yakın zamanda forumlarda bile örneği var... dostum dostum takılanlar birden düşmanlar sgdsfkghkjh

Geri
Üst Alt