Benim amcam turan kaya görecez bakalım

Bay_Kuş

Gece bekçisi
İsim
Özgür
Torosla geldik civata sandınız :D Bu video eski yeni patlattılar iyi söyleniyorum bende bakacaz

Meslek
Öğrenci

View: https://www.youtube.com/watch?v=ceZJvdRjSbA

Turan Kaya nereli?

Kaya 30 Kasım 1951'de İstanbul'da doğdu. Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. İngiltere ve İtalya'da özel oyunculuk eğitimi aldı. 1980'li yılların başlarında tiyatro ile başladığı oyunculukta daha sonra televizyona geçiş yaptı.

Vezirköprü Turan Kaya kimdir?

Turan Kaya, 1965 yılında Samsun'un Vezirköprü ilçesinde doğmuştur. 2009-2017 yılları arasında Vezirköprü MHP ilçe başkanlığı görevini yürütmüştür. Kaya, evli ve iki çocuk babasıdı

Linux

Birbey
İsim
Uğur
Memleket
Ardahan
Medeni Hal
Çok önceden izlemiştim, Bu adama direkt 10 yıl ceza vermeleri lazım. Çok ağır sözler ve Devletin kolluk kuvvetini aşağılayıcı, küçük düşürücü ağır sözleri mevcut.

Çok önceden izlemiştim, Bu adama direkt 10 yıl ceza vermeleri lazım. Çok ağır sözler ve Devletin kolluk kuvvetini aşağılayıcı, küçük düşürücü ağır sözleri mevcut.
Bencede haklısınız adam kabadayılık yapıyor millete sempatik komik video geldiği için masum sanıyorlar.

Adam küçük götlü karıncalara benziyor birde ahkam kesiyor

eski bu yeni popüler oldu bizim civata selim var artık bu video sayesinde

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Adam durup dururken çevrilmiş ceza yazılmış... Dağ yolu zaten... Toros köy arabası konuma bakarsak... Hakareti bilmem adam haklı isyan yaptı... Tarla'da çalışan traktöre ceza yazmak gibi bu...

Linux

Birbey
İsim
Uğur
Memleket
Ardahan
Medeni Hal
Adam durup dururken çevrilmiş ceza yazılmış... Dağ yolu zaten... Toros köy arabası konuma bakarsak... Hakareti bilmem adam haklı isyan yaptı... Tarla'da çalışan traktöre ceza yazmak gibi bu...
Belki de adam isyanında haklıdır. Lakin kelimeleri ve üslubu yanlış.
Keşke söylediği kadar d....klı biri olsaydı da söyleseydi.
Zaten ne yazık ki ülkemizde öyle d....lı kişilere pek yaptırım uygulanmıyor diye düşünüyorum.

Mesela, "Bana teşkilatın numarasını yollayın" diyen çocuk bile bundan daha masum. Ama o da ciddi anlamda irite etmişti beni.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Belki de adam isyanında haklıdır. Lakin kelimeleri ve üslubu yanlış.
Keşke söylediği kadar d....klı biri olsaydı da söyleseydi.
Zaten ne yazık ki ülkemizde öyle d....lı kişilere pek yaptırım uygulanmıyor diye düşünüyorum.

Mesela, "Bana teşkilatın numarasını yollayın" diyen çocuk bile bundan daha masum. Ama o da ciddi anlamda irite etmişti beni.
Adalet yok... Gazetecinin hapis yattığı yerde ne adaleti hacım ya... Kalem özgürlük kavramını simgeler adamlar kafalarına göre.. Zaten adam akıllı bir işleyiş olsa... Bu video sonrası senin benim yorumum olmazdı burda.. Misal para cezası yerdi jandarmaya hakaretten... Eskiden 2000 yılından 2001 yılına kadar olan zamanı hatırlıyorum az çok.. Bu tür hareketler yayınlanırdı ceza yerlerdi... Şimdi konuşana var ceza eylemi gerçekleştirene yok... Konudan saptım belki ama aynı sonuç...

Eski bir olay nasılda patladı böyle tiktok kötü diyorlar ama bazen böyle olayları patlatıyor fakir kesimin çocukları kazanıyor