Ben yok'ken ne haltlar çevirdiniz diyen insanların beklendiğini sanma sanrısı yada yanılgısı yada umması yada yada lan işte

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Napıyonuz diye giriş yaparsam klişe klasik olur... Yapamıyorum bir uğradım sadece daha yokum' ben aslında hiç yokum.. Realist kalıplar içinde insanca yaşıyorum.. Az bir zamanım kaldı bittiğinde zaman muhasebesi yaparık... Ha bu arada nörüyonuz'la...

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Yokluğun fark ediliyor sen geldin mi ortam canlanıyor valla :)

Sen yokken gördüğün gibi bir yaramazlık yok

Biz bişeyler çevirmedik sen neler çeviriyorsun acaba hııı

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Biz bişeyler çevirmedik sen neler çeviriyorsun acaba hııı
Yeniden evlendim başka alemlere daldım... Destina çekip geri aldı bu hayattan ... alkkjfhdfg Demiştim buralarda bir yerlerde işim vardı başka memlekette.. Şimdi geldim daha çok işim var..

Yeniden evlendim başka alemlere daldım... Destina çekip geri aldı bu hayattan ... alkkjfhdfg Demiştim buralarda bir yerlerde işim vardı başka memlekette.. Şimdi geldim daha çok işim var..
Yaaa ne hallere düştün öyle demek ki @Destina kurtardı seni düştüğün yerden neyseki akıllı karın var dua et ..:LOL:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yaaa ne hallere düştün öyle demek ki @Destina kurtardı seni düştüğün yerden neyseki akıllı karın var dua et ..:LOL:
Çocuklarımın torunlarını kurtarmakla meşgul'düm... Ne acılar çektim.. Neler neler gördüm.. Beni horladılar vurdular.. Sokağa attılar.. Yılmadım.. Sanatçı duruşumu bozmadım... İbo geldi yardım edemedi.. Yine karım çekti aldı bu hayattan..

Çocuklarımın torunlarını kurtarmakla meşgul'düm... Ne acılar çektim.. Neler neler gördüm.. Beni horladılar vurdular.. Sokağa attılar.. Yılmadım.. Sanatçı duruşumu bozmadım... İbo geldi yardım edemedi.. Yine karım çekti aldı bu hayattan..
Ah ah eski filmlerdeki gibi kurtardı seni karın