Ben kimin için yaratıldım bilmiyorum sevgilim

Memleket
İzmir
Meslek
Grafiker
Medeni Hal
Ben kimin için yaratıldım bilmiyorum sevgilim,inan bilmiyorum. Ama sen benim için yaratılmışsın. Bunu omuz boşluğumda olduğunda daha iyi anlıyorum. Bana hiç bırakmak istemiyor gibi sarıldığında daha iyi anlıyorum. Kimseyi umursamadan yolun ortasında beni öptüğünde daha iyi anlıyorum. Beni mutlu etmek için elinden geleni yaptığında daha iyi anlıyorum. Ve anladıkça daha da aşık oluyorum sana. Daha da kalbime işliyorsun. Bir gün gelirde kalbimden silmek zorunda kalırsam,yinede izin kalacak adım gibi biliyorum. Ama söz verdik ya birbirimize,ne olursa olsun bırakmayacağız birbirimizi,vazgeçmeyeceğiz. Sevgimiz asla tükenmeyecek,her geçen gün dahada çok seveceğiz. Çünkü yaşayacak bir sürü şeyimiz,gerçekleştireceğimiz bir sürü hayalimiz var. Ben senden hiç vazgeçmedim,vazgeçemem. Bırakamam seni. Bırakırsam ölürüm. Kalp atışlarını dinleyerek uyumadan,ölmeyeceğim. Seni uyurken izlemeden ölmeyeceğim. Sensiz ölmeyeceğim. Hep sen olacaksın. Hep birlikte olacağız. Hep aşık kalacağız,gerçekten ölene kadar.