Ben Geldim

Forum seven biriyim ama bu sürüme alışamadım
Hayırlı Olsun diyeyim

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Anaa :D Hoşgeldiniz .. sürüm derken görsel açıdansa xenforonun orjinal ara yüzüne çevirebilirim hemen. sağ tarafa bir profil paneli koyabilirim . yer yer zaman zaman yapmışlıgım vardır.. mobilde en kolay kullanılan sitedir xenforo oysaki aman neyse :D gelmişsiniz ya bu yeter bize :rolleyes: baaannem aklıma geldi.. canı içinde olsunda boşver

Anaa :D Hoşgeldiniz .. sürüm derken görsel açıdansa xenforonun orjinal ara yüzüne çevirebilirim hemen. sağ tarafa bir profil paneli koyabilirim . yer yer zaman zaman yapmışlıgım vardır.. mobilde en kolay kullanılan sitedir xenforo oysaki aman neyse :D gelmişsiniz ya bu yeter bize :rolleyes: baaannem aklıma geldi.. canı içinde olsunda boşver

Valla yurdum eaki görünüm sürümü olursa tadından yenmez , böyle olunca ben zorlanıyom
Yaşlıyım ben ya

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Valla yurdum eaki görünüm sürümü olursa tadından yenmez , böyle olunca ben zorlanıyom
Yaşlıyım ben ya
yurdum derken link sallasana vbulletinden bahsediyorsan. vbulletinden farkı yok.. yav ben senden daha yaşlıyımdır bacına sorsana haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Iphone da masaüstü sürüm yok o yüzden mobil sürüm gozüyor alışkın değil. :)
hmm onu ayarlarız sanırım .. iphone sürümleri için masaüstü görsel kod girerizde bu seferde mobil takılmak isteyen hani bana hani bana der.. ama iyi dedin he valla iyi dedin.. aklıma bişiler geldi.. yaparım onuda diiğer mobilcileri ürkütmeden nasıl yaparım. onu bir kovalayım.. ya böyle şeyleri siz bana şöyleyin :D sağol