ben çok zenginim diye ortalarda gezen ortam yapmaya çalışan fakirler

yüzlerini görürsün hayatlarını göremezsin hep var bunlar asla bitmezler

İsim
Gizem
Memleket
İstanbul
Medeni Hal
Bunu diyenlerin bulunduğu ortama bakmak lazım, seçimim öyle diyorlarsa yalandır zaten

Bay_Kuş

Gece bekçisi
İsim
Özgür
Zenginlik parayla olmaz, eğer zenginim diyorsa mal marlıkları olmalı bende zenginim, cebimde para var ona kaldıysa :D

Ortam yapsalarda o zamanda ayak uydurmada zorlanacaklar nasıl olacak o zaman zenginlik nerde kalacak

İnsan maddi durumunu neden söylesin durup dururken

Meslek
Teacher
Ya, bak başlığı gördüm yazmazsam olmaz 😂
sürekli fotoğraf paylaşanları ekleyelim bu gruba. İnstagrama attığından fazlasını atıp bugün buradayım bugün şuradayım bir dk 2dk sonrası da şuradayım diye el kol bacak boy manzara karışımı eşliğinde paylaşım yapan arkadaşlar
Tamam anladık anladık
Sizsiniz
En zengin paralı sizsiniz..
umarım kul hakkı yemedinizz

Kız arkadaşım vardı uzaktan tanıştığım internetten babam zengin dedem zengin diyordu hep :D neden söylüyorsun diyordum? Beni diğer kızlardan sanma diye söylüyorum, sohbet muhabbetimiz iyi ya ondan diyorum, diyordu :D
Öbür kızlardan sanma derken sanırım kaşar demek istiyordu kendiside çok namusluydu ama bana bir gecelik takılmacalarını anlatırdı. Erkek olsa macera diyebiliirm kız olunca o özgürlük olmuyor benim için :D her aklıma geldiğinde gülesim geliyor

Meslek
Öğrenci
Kız arkadaşım vardı uzaktan tanıştığım internetten babam zengin dedem zengin diyordu hep :D neden söylüyorsun diyordum? Beni diğer kızlardan sanma diye söylüyorum, sohbet muhabbetimiz iyi ya ondan diyorum, diyordu :D
Öbür kızlardan sanma derken sanırım kaşar demek istiyordu kendiside çok namusluydu ama bana bir gecelik takılmacalarını anlatırdı. Erkek olsa macera diyebiliirm kız olunca o özgürlük olmuyor benim için :D her aklıma geldiğinde gülesim geliyor
Yanlış anlamada sen kız değilsin niye gülesin geliyor. Ok diyerek kızla takılsaydın :brn:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Göööönümüz zengin..