Bandai Namco Tekken 8 için ipucunu verdi

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 10 ay 30 gün
Mesajlar
25,377
Tepkime puanı
8,772
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
Bandai Namco sevilen dövüş oyunu serisinin yeni oyunu Tekken 8 için yayınladığı yeni bir güncelleme videosunun sonunda işareti verdi.
Tekken serisinin yeni bir oyununun çıkmasını hepimiz bekliyorduk ancak bunun 2022'de duyurulacağını kimse bilmiyordu. Bandai Namco, Tekken 7 Grand Final için yayınladığı bir güncelleme videosunun sonunda işareti verdi. Videonun sonlarına doğru Kazuya, babası Heihachi'yi bir uçurumdan aşağı atıyor ve sonra çok daha iyi modellenmiş, yeni nesil görünen bir Kazuya modeli ekranda beliriyor. Ardından ise "Get Ready" yani hazır olun mesajı veriliyor. Hazır olun çünkü Tekken 8 geliyor!

Tekken 8 The Game Awards sırasında duyurulabilir​

The Game Awards resmi Twitter hesabı da videoda bahsedilen kısmın görselini paylaşarak "GET READY." yazmış. Haliyle gözler doğrudan bu yılki oyun ödüllerine dönmüş durumda.Aynı zamanda fragmanda bahsi geçen güncelleme 17 Ağustos tarihinde yayınlanacak ve karakter dengelerinde bazı düzenlemelere gidecek.

The Game Awards sırasında duyurulması beklenen oyunların sayısı da git gide artıyor. Bildiğiniz gibi dün gelen raporlarla birlikte Tom Henderson, Dead Island 2'nin bu yıl tekrar duyurulacağını ve bunun oyun ödülleri sırasında gerçekleşeceğini söylemişti. Şimdi de Tekken 8'in bu tarihte duyurulabileceği ihtimali elimizde. Etkinliğe daha dört ay olduğunu düşünürsek o zamana kadar birkaç büyük oyunun daha duyurusunu görebileceğimizi söyleyebiliriz. Bu yıl oyun ödülleri dolu dolu geçecek.
 
Geri
Üst Alt