Bakmayın Suskunluğuma ? Linux ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kankam sen bu şiirleri bir radyo kanalına göndersen aslında bir karşılığı olur.. Farkında değilsin belki, sana normal geliyor olabilir kendi sesin olduğu için... Ama şiir konusunda ses tonun çok uygun...
Normal bir şiir okuma değil bu onu söylüyim... Çok iyi

Linux

Birbey
İsim
Uğur
Memleket
Ardahan
Medeni Hal
Kankam sen bu şiirleri bir radyo kanalına göndersen aslında bir karşılığı olur.. Farkında değilsin belki, sana normal geliyor olabilir kendi sesin olduğu için... Ama şiir konusunda ses tonun çok uygun...
Normal bir şiir okuma değil bu onu söylüyim... Çok iyi
Bazı şeyler maddiyata döndüğünde onun tüm büyüsü bozuluyor. Bu benim kendime kattığını bir hobi, aktivite.
Eğer bu işi ticari olaya dökersem bu saf ruhu kaybedip daha büyük bir haz ile duygusuz okuyacağım. O yüzden en güzeli böyle bence üstadım.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Aaa :D ama öyle düşünme... Büyük bir kitleye geçireceksin bu saf ruhu :) Ticareti için demedim.. Her bir başarı bir yerlere gelmek yayılmak ister kimse para maddiyat için yapmaz onlar kendiliğinden gelir...
Neyse bende birşeyler yapıyorum alakasız konu ama sen paylaşmaya devam et takipçi'nim... Bi ara bir proje için kapını tık tık çalabilirim.. :)
Ağzına yüreğine sağlık..

Linux

Birbey
İsim
Uğur
Memleket
Ardahan
Medeni Hal
Aaa :D ama öyle düşünme... Büyük bir kitleye geçireceksin bu saf ruhu :) Ticareti için demedim.. Her bir başarı bir yerlere gelmek yayılmak ister kimse para maddiyat için yapmaz onlar kendiliğinden gelir...
Neyse bende birşeyler yapıyorum alakasız konu ama sen paylaşmaya devam et takipçi'nim... Bi ara bir proje için kapını tık tık çalabilirim.. :)
Ağzına yüreğine sağlık..
Başımla beraber üstadım. Her zaman.

• Beğen
Tepkiler: LsR
Böyle iyi daha heyecan katıyor...beğeniliyor.. :ppt:

Geri
Üst Alt