Aytaç Kanunları

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Herşey ortada ıspat delil tamam

aytaç kanunları bu kelimelerden ibarettir.

Nedir bu aytaç ?
bir markadadır süt sucuk salam envai çeşitlerin markası ismidir.
kalitesi at eti eşek eti çıkana kadardır
sütleri süt tozu peynirleri mayalanmayla yapılır
ama bazı aytaçların mayalanması solucan genleriyle sağlanmaktadır
bendeki görmeden aşk misali Aytaç aşkıdır . gözlerine kurban

Son düzenleme:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
bize eğlence çıktı :haha: bu mal orda burda topic açmayı marifet sanıyorya hani dilime düştü hoşumada gitti :D kıskanma yarim sana yardımcı o :) :haha:
CPU Kullanımı'nı şişiriyor şuan bizim yaptıgı başka birşey yok :D ama dedim index atıcam öyle yada böyle koskocaman Charismax' ismini görecek :D açık açık dedim aslında sen bir el atsan :) tamam ısrar etmiyorum ama ben faliyete geçtiğimde yardımını alırım . aytaçcıgıma sürpriz olsun istiyorum..

Medeni Hal
Çoluk çocukla uğraşmak prensiplerimin dışında ama el atarım ne zaman düğmeye basarsan. jdkdkd :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
az unutsun :D hasret ve özlem duysun kabarsın az totoşu ben kralim desin :D süper bir index açıklaması yapıcam :D birde aytaçın resmini bulsam :haha: turkrap.de'de yapılan bir olay vardı eylem . çok süper birşeydi şeytanlıgım tuttu
o degilde bu site neden kapanmıyor :haha: Lan aytaç adam gibi saldır gavat :D bende yardım ediyorum sana biraz daha süpersin hadi hadi :haha:
şimdi aytaç bana hakaret ediyor neyim deyip bir topic açacakta ben salam sucuk seviyorum ama koskocaman marka banamı takacak

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
rıx simileyi olsaydı iyidi pardon ben ismini tokuşş koymuştum ona özel göstermelik atardım.. yalnız bu aytaçın nişanlısımı eşinin kumasımı bir gavat daha var aytaçı yakan neydi o ufuk mu o malın adı.. aytaçı yakan o gerizekalı maşası .. o fitilliyor aytaçın g*tünde patlıyor bomba ikisinide duvara çarpıp kıvılcım çıkartıcan varya .. bunlar benim çok pis dilime düştü ifla olmam artık . çok kötü bir durum çok.. her yerde cevap hakkı elden nasıl alınır yaşatıcam onlara eğlence çıktı la hurraaa

Aytaç seref yoksunu herkesin emeklerini hiç eden serefsız adamın teki demi canım şim Di diyorsun düş de kimm aaa iyi düşün ozman cıkart sin pislik senden igreniyorım emek hırsızı git forumuna takıl biraz orada eglen yada söle yap :D forumuna üye olan kızlara pm at asıl işin bu senin

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
adam sandım eşşşeee alnına değdi ..... aaaa :haha: