Avatar ( Profil Resmi) Photoshop Hazır Kalıpları

Bu kalıpları kullanıcam başka kalıp siteleri nerede bulabilirim? Çok güzel kalıplar var yeniyim denemeler yapıyorum

Kalıp bulmak çok zor ya eskiden kalıplar yoktu direk photo editörden programın hazır kalıplarını yerleştiriyorduk, adobe için dışardan kalıp yerleştirilmesi gerekiyor. Arşivimi genişletince burada paylaşıcam bende

Medeni Hal
Teşekkür ederim aralarında bende olmayanlar var. Ne eskiyim ne yeniyim cs ile biraz problemliyim zaman var arada :D Elime yüzüme bulaştırmadığımı anladığım an önce pinteres sonra burada paylaşıcam buraki kızlar çok yetenekli

Medeni Hal
Teşekkür ederim aralarında bende olmayanlar var. Ne eskiyim ne yeniyim cs ile biraz problemliyim zaman var arada :D Elime yüzüme bulaştırmadığımı anladığım an önce pinteres sonra burada paylaşıcam buraki kızlar çok yetenekli

Yaptıkça öğreniyorsun, bende öyle geliştirdim kendimi. :D

Ya ben biliyordum işe başlayınca ara verdim ben cs 2 zamanında kaldım editör photo programında tag yapıyorduk. Eskiye bir bakayım dedim uçmuşsunuz siz yeni yeni kalıplarla avatarlar bende başladım. Pintereste süper yapılmış resimleri görünce pis bir heves oluştu :7::

Medeni Hal
Ya ben biliyordum işe başlayınca ara verdim ben cs 2 zamanında kaldım editör photo programında tag yapıyorduk. Eskiye bir bakayım dedim uçmuşsunuz siz yeni yeni kalıplarla avatarlar bende başladım. Pintereste süper yapılmış resimleri görünce pis bir heves oluştu :7::
Pinterest bağımlılık ya oraya girince çıkamıyorum ben sdgshd bende çok eskiden photofilter de imza yapardım ahaha öncesinde cs2 bende kullanmıştım galiba bi ps sitesi vardı orada gif, texturelerle bir şeyler yapıyordum da unutmuştum 3 aydır geliştirdim işte öncesinde renklendirme netlik bilmiyordum da kendi kendime öğrendim :glc:

Şimdi forum siteleri adresi çıkıyor pintereste çok yetenekli insanlar var başta burası çıkıyor adres olarak ...... şeklinde siteler var. Oralarada üye olcam, buraya ilk telefondan oldum kolayıma geldi. :7:: Eskisi gibi sitelerde reklam hala yasakmı ya isim verdim ama

Medeni Hal
Şimdi forum siteleri adresi çıkıyor pintereste çok yetenekli insanlar var başta burası çıkıyor adres olarak ---- şeklinde siteler var. Oralarada üye olcam, buraya ilk telefondan oldum kolayıma geldi. :7:: Eskisi gibi sitelerde reklam hala yasakmı ya isim verdim ama
Birinde yetkiliyim bende de reklam yasak kuzum, sil istersen. :D

Geri
Üst Alt