Asgari ücretin ardından AGİ ücretleri de belli oldu.

Medeni Hal
Hayatımızdaki herşeyde siyaset var bune ya :D chp ve ya başka bir belediye işçisine istediği maaşı verebilir ne var bunda veremez diye bi kanun mu var?
Bende çalıştım hiçbir zamanda tam olarak asgari ücret almadım fazlasını aldım merak etme yani mesai çalışıldığı için 3 bini geçiyor maaş. Sndkflfmdlddd

• Beğen
Tepkiler: LsR

Bükre

İhmal ettiğin herşey ölür
bPg20e
Olmuşla ölmüşe çare yok boşa konuşuluyor hayırlı olsun diyelim :)

• Beğen
Tepkiler: LsR
2 bin 825 lira 90 kuruş olduysa dikkat edin 90 kuruş 99 olsa ne yapardık. O zaman zamlara devamm :dn:

Minerva

Bekleyen her şey bir gün solar ve ölür. Bu bir papatya da olabilir veyahut bir umut da.

bPg20e
Ne diyelim vatana millete hayırlı olsun

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Patron olmak lazım gençler.. asgari ücreti begenmiyoz zaten bari işçi çalıştırakta biz işçilere verek diycemde galiba patron olursak bizde kıvırırız :haha: sgk yemekten bi haber değilim ama siz bi habersiniz :haha: iş aslında vergi yükünde...bizim.ülkenin alım güç meselesi devlete ödenen vergilerden kaynaklı.. çok yüzlü bir madalyon buda konuşmak işimize gelmiyor tabi...

Seneye 3 bin küsür olur bu sefer en az 3.600, 4 bin olsun deriz. Her sene zamlarla dengelenen asgari ücret yine rakamlardan ibaret kalıyor, alım gücü 0 welcome to turkey

Geri
Üst Alt