Arka planda yürüyen işler

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bir kaç erkek üye tanıyorum sessiz sakin hiç konuşmayı sevmeyen muhabbeti sevmeyen kişiler.. Ama bir bakıyorum konuştuğum kız arkadaşlardan duyduğuma göre muhabbet sefasın'da bir numara olarak isimleri geçiyor :haha: Ben bunlara çakal diyorum.. Oğlum siz forumda kızları skypee özel mesaj alanlarına çekip yavşıyor'musunuz ? Abla kardeş arkadaş ayağına ? Maşallah kaç bayanla konuşsam iki sohbet etsem mutlaka bu kişilerin adı geçiyor iyi insan diye.. Bu kişi ve kişiler hiç forumlarda aktif olan kişilerde değil.. İlginçmiş.. Ama benim için sapıktır o kişiler .. Neden derseniz erkek ile kız muhabbeti eşit değilse bunda ben farklı şeyler düşünürüm.. Bu tür arka planlar var.. Misal ben derim kızlarla küçüklüğümden beri iyi anlaşırım konuştuklarım ortada'dır sorabilirsiniz beni onlara ' ki evli olmama rağmen sakınmam eşitliği korumasam bile eşittir hatta erkek cinsiyeti fazladır farklı platformlardan'da olan .. Ama falanca kişiyi sorsak gizli saklı dünyasında prens olmuşlar abla dediklerini prenses yapmışlar kardeşim dediklerini başka bir'şey :devilish::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: O değil birde iyidir o denilen kişiler hep bunlar :haha: Arka planda yürüyen işler arka sokaklar gibi lan.. Rıza baba olursam bi ara bunları resimleyip atarım belki gırgırına.. Ama bunlar ağır top eskiler sdfdsf

Yani tabi sevilmem bu kadar şey bildiğim için.. Ama ben kendiliğimden bişileri sunarım kim? Diye sorulduğunda söylemem.. Ah huyumu seveyim bil ama bilmiyor'muş gibi yap...

Doğru söze ne denir ki tesbitin nasıl öyle görmesen demezdin ...güldüm ya :7::

Geri
Üst Alt