Annie Kilner Kyle Walker'ı 20 yaşında gençle aldattı

Katılım
3 yıl 8 ay 28 gün
Mesajlar
279
Tepkime puanı
192
Konum
Bilinmez
Cinsiyet
bPg20e
Annie Kilner Kyle Walker'ı 20 yaşında gençle aldattı
Annie Kilner'ın, Kyle Walker'la ayrı oldukları sürede 20 yaşında biriyle ilişki yaşadığı ortaya çıktı

949306_0.jpg


İngiliz futbolcu Kyle Walker'ın 11 yıllık sevgilisi 28 yaşındaki Annie Kilner, yaşanan aldatma krizi sonrası 1 yıl ayrı kalmışlardı. Kilner'ın bu sürede, 20 yaşındaki Joshua Cox ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

949306_1.jpg


Manchester City forması giyen İngiliz futbolcu Kyle Walker'ın 3 çocuğunun annesi Annie Kilner'ın, yaklaşık 1 yıl ayrı kaldıkları dönemde ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştığı 20 yaşındaki Joshua Cox ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

Kyle Walker'ın kendisini aldattığını öğrendikten sonra geçtiğimiz yılın mayıs ayında yıldız futbolcuyu terk eden Kilner, bu yılın haziran ayında Walker'ı affetmiş ve evlilik teklifini kabul etmişti. İngiliz basınına yansıyan haberde, 1 yıllık sürede Joshua Cox ile ilişki yaşayan ve bu durumu ünlü futbolcuya itiraf eden 28 yaşındaki Annie Kilner, Walker'ın kendisiyle barışmak istemesinin ardından Cox'la olan ilişkisini sona erdirdi ve Walker'a geri döndü.

Çifte yakın bir kaynak, Kyle Walker'ın Kilner'ın Cox ile ilişkisini öğrendiğinde büyük bir travma yaşadığı ve 3 çocuğunun annesinin ilişkiyi bitirdiğini söylemesine karşın İngiliz futbolcunun ilişkinin devam ettiğinden şüphelenince psikolojik olarak daha da kötü bir duruma geldiği belirtildi.
 
  • Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 9 ay 27 gün
Mesajlar
25,306
Tepkime puanı
8,733
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
futbolcular çirkinde olsa paraları güzelleştiriyor galiba kızlarımızın gözünden bakamıyorum para cidden size üstünmü geliyor ?
 
Geri
Üst Alt