Anlam veremediğim dümenler

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
bazı vbulletin sitelerinde görüyorum ve bazı vbulletin tabanlı irc alt yapısını benimseyen forumlarda... bir dümen var ama dümen nasıl bir dümen hiç bilmiyorum ama komik geliyor ... komik gelme sebebi banlanan üyeleri veya istenmeyen üyeler hakkında destan yazılması yani duyurular yapılması ama bilinmeyen kişilerin birden admin olması board denilen saçma bir rütbeyle başa getirilmesi..

2020 falan buralara tekrar geldik geleli sadece vbulletinciler bu eski kafalı ama genç çocuk arkadaşlarımızda görüyorum bunu..

üyelik tarihi mesela 10 mayıs'tayız... 1 mayısta üye olan bir kız bu hep kız oluyor ama hiç erkek yok direk net söyleye bilirim bunu.. üye oluyor 1 mayısta 3 mayısta co admin oluyor sonra yazar oluyor sonra board admin sonra site sahibi gibi rütbelere geliyor :haha: yani sözde nicki hiç bilinmeyen tanınmayan kişiler.. bu bir değil iki değil.. devamlı böyle bir alım oluyor' eski üyeler hala üye ve hepsi erkek ama kızlar böyle oluyor :haha: nedeni neydi'ki :haha:

acaba özellerde sevişip whatsap'larda falan bunlar doğuruyor'mu neyse..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
bide özellikle herkesi yiyen kızlar bar benide yemeye çalışanlar... falanca sitede konuşma oluyor denk geliyoruz .. aaa diyor senin siten'mi vardı ? şimdi bunu derken benim sitemin takip edildiğini biliyorum ve konuştuğum kişi normal paylaşım sitesinde kendisiyken başka bir irc sitesinde başka bir nickiyle sözde kimlik gizleyim başka kişilikle takılıyor.. yani bunun nedeni amaç'ları neden'dir hiç bilmiyorum.. neden ? ne gereği var ?

bence bunlar afişe oluyor artık mimleniyor belirli bir nick ile.. herhalde sonradan diyorki yeni bir sayfa açalım yeni bir üyelik yeni bir nick tarzında :D ya bu sahtekarlık ama neysen osun'dur .. ve bunların birbirinin bokunu yiyen kankaları var :haha: hasbinnallah dsfsdfdsf

Hiç bişey demek istemiyorum bu konuda...boşver gitsin boş olsun ne rütbe olursa olsun hiç önemli değilki...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yok sitelerle alakası yok tanıdığım kişiliklerin aslında tanıdıklarım olmamasından kaynaklı bu... samimi bulduğum insanların esrarengiz işler içinde dümenler içinde olmasından ben rahatsız oluyorum.. çünkü ben öyle insanları hayatımda reelim'de ve sanalımda tutmuyorum siliyorum... ki abi dediğim insanların cinsi sapıklıklarını gördüm..

Geri
Üst Alt