Alışveriş yapıp eve dönerken poşetine bakmaları

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hiç sevmediğim birşey' birşeyler alıyorsun elin dolu' tamam bakarsın bakarsında adam sana gelene kadar elindeki alışveriş poşetini süzmezsin ayıp hiç sevmem...

Varya en sevmediğim bir durum bu ve çok sık karşılaşırım.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Abi bide şeffaf poşete koyup seni gönderen yerler var .. Onuda sevmiyorum.. adam poşet verirken sanki kabir azabı çekiyor :D

Poşette poşete benzese yani parçalanmadan içindekiler yerlere saçılmadan eve geldiğimize şükredelim.Ben çantamda katlı iyi bir alışveriş çantası hep bulundururum.

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Poşette poşete benzese yani parçalanmadan içindekiler yerlere saçılmadan eve geldiğimize şükredelim.Ben çantamda katlı iyi bir alışveriş çantası hep bulundururum.
sen izmir ile ankara karışımı bir hanımefendisin :haha: sen yaparsın tahmin ediyorum bunu :p... ben çok poşet yırttım eve giderken.. az malzemede değil bazı poşetler bi sünüyor vııııızt aldığın malzeme yerlerde :D anam onları toplamak içinde eğilmek ayrı bir eziyet.. yuvarlanıyorlar mahallede :haha:

Poşet poşet değilki arkadaş zar gibi onunla domates, patetes taşınırmı yok ya tabiki hemen kopar işin yoksa topla olmaz en iyisi alışveriş öantan katlı yanında olmalı.

• Haha
Geri
Üst Alt