Akıncılar - Akıncı Hacker Grubu

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

'Akıncı' hacker'lar!​

Kendilerine "Akıncı Hackerlar" adını veren Türk sanal korsanlar, ABD'nin Kuzey Irak'ta 11 Türk askerine yaptığı uygulamayı protesto etmek amacıyla 1500 Amerikan internet sitesini çökertti.​

Kendilerine "iP/Cyber-WARRiOR Hack Team" adını veren Türk sanal korsanlar, ABD'nin Kuzey Irak'ta 11 Türk askerine yaptığı uygulamayı protesto etmek amacıyla Amerikan internet sitelerine saldırı başlattı.

Saldırıyı duyurmak için medya kuruluşlarına elektronik posta gönderen grup üyeleri, 21 Temmuz Pazartesi saat 18.30 itibarıyla, merkezi ABD'de bulunan 1500 internet sitesine saldırı düzenlendiğini ve "hack" edildiğini açıkladılar. Saldırılan sitenin ana (index) sayfasına kırmızı bereli Türk askerlerinin fotoğraflarını da koyan grup üyeleri, şu bilgileri yazdılar:

"BIR TURK AMERICA'YA BEDELDIR, 11 TURK ICIN DUNYAYI FETHEDERIZ. ONE TURK SUBSTITUTE FOR USA WE CONQUER THE WORLD FOR ELEVEN TURKISH SOLDIER. Simdilik 1500 tane sitenizi topraklarımıza dahil ediyoruz."

Siber korsanlar, bazı Brezilyalı korsanların Türk sitelerine saldırı düzenlediklerini de anımsatarak "sıranın onlara geldiğini" de bildirdiler. http://www.cyber-warrior.org/ Hacked/ ProtestoSaldirisi.htm internet adresinde saldıraya uğrayan sitelerin adresleri bulunuyor.

SAVAŞ ŞİMDİ SANAL ÂLEMDE

"Akıncı Hackerlar" çökerttikleri sitelere bordo bereli özel kuvvetlerin resimlerini yerleştirerek Süleymaniye'de askerlerimizin gözaltına alınmalarını protesto ediyorlar.

Medeni Hal
Sanal alemde vatan kurtardığını sananlardan sadede 1 tanesi. Tabi birde türkiyedeki en iyi hacker biziz diye adı duyulsun diye yapmadıkları kalmayan. Diğer hacker grupları gibi işi siyasete vatan kurtarmaya getirip ünleneceklerini sanan grup silsilesi. Ha birde forumumuza üye olup şimdilerde banlı bulunan bi arkadaş eskiden kurucularındanmış.

Ekli dosyayı görüntüle 3192

• Vay Canına
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Sanal alemde vatan kurtardığını sananlardan sadede 1 tanesi. Tabi birde türkiyedeki en iyi hacker biziz diye adı duyulsun diye yapmadıkları kalmayan. Diğer hacker grupları gibi işi siyasete vatan kurtarmaya getirip ünleneceklerini sanan grup silsilesi. Ha birde forumumuza üye olup şimdilerde banlı bulunan bi arkadaş eskiden kurucularındanmış.

Ekli dosyayı görüntüle 3192
Akıncı hacker çok eskidir, 2001 yılına dayanır sitesini inceleyin.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Akıncı hacker çok eskidir, 2001 yılına dayanır sitesini inceleyin.
sen 5 yaşındayken kurmuşlar :D birileri bilmiyordur belki diye 4 sene 5 sene önce ben kurdum başıyım falan diyordu'muş.. başı olduğu doğruda neyin başı kamuoyunun takdirine bırakıyoruz..

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Ayyıldız kadar tanınan yok fazla.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kurucuyu biliyorum ben! Sahte kurucu benim diyeni soruyorum kim? Trolle işimiz olmaz soru sordum? Web aktiflik olmayınca sahiplenenler türemiş

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
hmms peki.. forumkalemi forumuna bi uğra ... ezelden kurucularındanım diyen birisi vardı... benim hanımla konuşurken.. orada idam ettir araştırmanı sonuçları burdada senden bildirmeni isteriz :D lakin bu bir idda değil.. bize söylenen bu ... iyi ozaman hoş geldin :rolleyes: bence takılma o tür şeylere.. web siteniz php index sayfasında insan ister istemez trol sanıyor kardeşim...