Adsense Günlük Kazançlarınız ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Adsense kazançlarınız ne kadar günlük ortalama ? Adsense reklamlarını kullandığınız site nedir ?

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Fakiriz çok fakir :D Ben kaldırdım reklamları zaten kazandırmıyor, birde her yerden çıkarak gözü yoruyor.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Fakiriz çok fakir :D Ben kaldırdım reklamları zaten kazandırmıyor, birde her yerden çıkarak gözü yoruyor.
Facebookta moradamın seo yarışması var kazanana ödül para veriyormuş.. o grupta günlük adsense kazanç 600 tl şükür diyen birisine rastladım paylaşımlar yapmış siteside 2 aylık'mı neymiş.. Yazdım siten nedir diye paylaşım kayboldu sanki.. zaten fake hesap benimkisi facebook kapatmıştım.. moradam seo yarışması diye aratırsan belki bulursun grubu değişik paylaşımlar oluyor..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Seo deyince :) Bu araladar google indexlerde sıkıntılar yaşıyorum, google indexlerim siliniyor.

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Benzer içerikler kaldırılıyor ben boşuna sözlük ve anketlere çalışmıyorum.. mart ayında google değişikliğe gidiyor e postası gelmiştir onun sanada adsense'de dahil iki faktörlü koruma v.s onlarda aktif olacaktı bu mart ayında..
Moradamın reklamını yapmış oldum bu yorumlarla ama o ödülde gözüm vardı.. 3 aylık google console tıklanma ziyaret verilerini atmışlar.. benimkisi 207 milyon :haha: ödülü kafadan alırdım... bazı şartlar koymuşlar şu yapılcak bu yapılcak diye anahtar kelime bilmem nereye girilcek diye... ödül bana emeklerim onlara yarıyor diye üstelemedim.. ama ilk haberim olsaydı ona göre kendimi hazırlardım.. moradam bu etkinlikle kendi reklamını yaptırıyor bir çok yerde şekil A biz yani ben yorumda adını geçirmem onun için bir anahtar kelime oluyor.. Neyse gelsin anlaşalım reklamını yaparım :haha:

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Konuyu dağıtıyoruz ama bende kopya içerikten kaybediyorum dedim artık. Başka bir halt yemedim çünkü ?

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Kerem, konu dağılmıyor çeşitleniyor :haha: benim bugüne kadar 7 url linkim kaldırıldı dahası yok... severim paneller arası gezmeyi.. ben senin olayını tahmin ediyorum konu kaynaklarını falan ? meslek sırrı benimkisini söylemem fjfjdjhfdk

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Ben ayar çekerim ama google ne zaman kabul eder bilmiyorum ?‍♂️
?‍♂️

• Beğen
Geri
Üst Alt